Nuotr. BNS

Sėkmės iš rankų ketvirtajame kėlinyje vos nepaleidusi Alytaus „Sintek-Dzūkija“ (1-0) pergale pradėjo Lietuvos krepšinio lygos („Betsafe-LKL“) čempionatą.

12
17
50%
2/4
4

Valdemaro Chomičiaus vadovaujami alytiškiai pirmadienio vakarą namuose 68:62 (16:17, 16:10, 24:15, 12:20) palaužė Kėdainių „Nevėžio“ (0-1) krepšininkus.

„Sintek-Dzūkija“ vienu metu turėjo net 18 taškų pranašumą.

Pirmajame kėlinyje Gergios Kalaitzakio vedamas „Nevėžis“ svečiuose pabandė šeimininkauti, tačiau toli nenubėgo – po dešimties žaidimo minučių kišenėje turėjo vieno taško pranašumą (17:16).

Antrojo ketvirčio viduryje šeimininkai spurtavo 8:0 ir taip pabėgo į priekį 28:22, o kėlinį užbaigė pirmaudami 5 taškais – 32:27.

Po ilgosios pertraukos sugrįžę šeimininkai trečiojo kėlinio pradžioje spurtavo 17:9, o švieslentė jau deklaravo 13 taškų „Sintek-Dzūkija“ komandos pranašumą – 49:36.

Lemiamame ketvirtyje likus žaisti kiek daugiau nei 4 minutes „Nevėžis“ grėsmingai priartėjo prie alytiškių, kai po Kalaitzakio dvitaškio komandas skyrė 4 taškai (54:58).

Likus 2 minutėms ir 22 sekundėms Kalaitzakis pataikė baudos metimą, kuriuo išlygino rezultatą – 59:59.

Prieš prasidedant paskutiniajai minutei Adrianas Bowie pelnė 2 taškus greitoje atakoje, o alytiškiai vėl pirmavo jau 6 taškais – 65:59.

Galiausiai alytiškiai sustabdė lemiamus „Nevėžio“ bandymus užpulti ir šventė pergalę.

„Dzūkija“: Gediminas Žalalis (7 atk. kam.) ir Paulius Danisevičius po 12, Egidijus Dimša (5 atk. kam.) ir Artūras Jomantas (6 atk. kam.) po 9.

„Nevėžis“: Georgios Kalaitzakis 20 (8 atk. kam.), Julius Kazakauskas 13 (10 atk. kam.), Austinas Chatmanas 9.