Nuotr.: PA Pictures – Scanpix
Nuotr. PA Pictures – Scanpix

Arciomo Parachouskio atstovaujama Belgrado „Partizan“ (2-0) Europos taurės susitikime namuose sužaidė itin solidų ketvirtąjį kėlinį, kuriame galutinai pranoko varžovus ir rezultatu 93:80 (15:27, 30:22, 21:17, 27:14) nugalėjo Bursos „Tofaš“ (1-1) ekipą.

26
35
100%
6/6
2

Taip „Partizan“ bent iki rytojaus Vilniaus „Ryto“ ir Limožo CSP komandos dvikovų pirmaus B grupės turnyrinėje lentelėje.

Prieš prasidedant ketvirtajam kėliniui rezultatas buvo lygus (66:66), tačiau tuomet Belgrado klubas per lemiamą ketvirtį Bursos krepšininkus pranoko beveik dvigubai – įmetė 27 taškus, varžovams teleido surinkti 14 ir šventė pergalę.

Parachouskis per 21 minutę realizavo visus 3 dvitaškius, surinko 6 taškus, atkovojo 4 kamuolius ir taip užfiksavo 14 balų naudingumą.

Sėkmė, kuri per paskutiniąsias dešimt minučių sukosi aplink „Partizan“ krepšininkus, pirmajame kėlinyje lydėjo Bursos ekipą – aukštu temptu rungtynes pradėję „Tofaš“ krepšininkai po ketvirtadalio rungtynių pirmavo 27:15.

Tuomet prasidėjo Belgrado ekipos spurtas, tęsėsis iki susitikimo pabaigos. Po pirmosios rungtynių dalies „Partizan“ atsiliko 4 taškais (45:49), o po trijų ketvirčių – į rungtynes įnešė lygybę.

Rungtynėse Serbijos sostinėje Belgrade dirbo teisėjas iš Lietuvos – Gytis Vilius.

„Partizan“: Rade Zagoracas 26, Novica Veličkovičius 15, Nemanja Gordičius ir Torrianas Waldenas po 12.

„Tofas“: Devinas Williamsas 18, D.J.White'as ir Tarikas Phillipas po 16, Mattas Lojeski 14.