Jameso Hardeno ir Russello Westbrooko duetas įgauna pagreitį, o Hjustono „Rockets“ dramatiškai sugebėjo revanšuotis prieš Toronto „Raptors“.

Amžius: 30
Ūgis: 191 cm
Svoris: 85 kg
Gimimo vieta: Long Byčas, JAV

Ikisezoninėse NBA rungtynėse Japonijoje „Rockets“ po atkaklios kovos 118:111 (30:23, 25:40, 35:27, 28:21) įveikė NBA čempionus.

Antradienį tarpusavio dvikovoje stipresni buvo „Raptors“ krepšininkai, kurie 134:129 įveikė „Rockets“.

Rezultatyviausiai nugalėtojų gretose žaidę Westbrookas su Hardenu iš viso surinko 44 taškus.

Pirmasis per 25 minutes pelnė 22 taškus (4/6 dvit., 3/11 trit., 5/7 baud.), atliko 4 rezultatyvius perdavimus bei 5 sykius suklydo, o Hardenas per 28 minutes taip pat pelnė 22 taškus (5/8 dvit., 1/8 trit., 9/13 baud.), atliko 9 rezultatyvius perdavimus bei 5 kartus prarado kamuolį.

Vis dėlto mačo pabaigoje „Rockets“ vertėsi be savo didžiausių žvaigždžių paslaugų, o jiems pergalę įtvirtino Benas McLemore'as, likus 26 sekundėms iki dvikovos pabaigos, smeigęs tritaškį po Isaiah Hartensteino perdavimo.

Buvęs žalgirietis Hartensteinas iš viso per 9 minutes spėjo pelnyti 2 taškus (1/2 dvit.) ir atkovoti 8 kamuolius.

„Raptors“ gretose rezultatyviausiai žaidė Normanas Powellas, pelnęs 22 taškus (2/4 dvit., 5/7 trit., 3/3 baud.).

NBA čempionai vertėsi be Kyle'o Lowry, o pirmąją tarpusavio dvikovą praleidęs Marcas Gasolis per 18 minučių pelnė 6 taškus (1/2 dvit., 0/2 trit., 4/5 baud.) ir atkovojo tiek pat kamuolių.

„Rockets“: Jamesas Hardenas (1/8 trit., 9/13 baud., 9 rez. perd., 5 kld.) ir Russellas Westbrookas (3/11 trit., 5 kld.) po 22, Ericas Gordonas po 14, Austinas Riversas ir Clintas Capela po 10.

„Raptors“: Normanas Powellas 22 (5/7 trit.), Pascalis Siakamas 16, Serge'as Ibaka 12 (8 atk. kam.), Fredas VanVleetas 10 (10 rez. perd.).