Luka Dončičius žibėjo Dalaso „Mavericks“ gretose, tačiau jo pasirodymą nustelbė praėjusio sezono MVP Giannis Antetokounmpo.

Amžius: 20
Ūgis: 201 cm
Svoris: 99 kg
Gimimo vieta: Slovėnija

Dalase vykusiose ikisezoninėse rungtynėse Antetokounmpo vedama Milvokio „Bucks“ 118:111 (31:24, 30:31, 38:27, 19:29) įveikė vietos „Mavericks“.

Svečiai prieš lemiamą ketvirtį užtikrintai pirmavo (99:82) ir nors „Mavericks“ prieš prasidedant paskutinei mačo minutei sumažino atsilikimą iki vieno metimo (111:113), galutinai perimti mačo kontroles nepavyko, o „Bucks“ pergalę įtvirtino Dragano Benderio tolimas metimas.

Nuo trečiojo kėlinio vidurio laiką ant atsarginių žaidėjų suolelio leidęs Antetokounmpo per 23 minutes pelnė 34 taškus (10/16 dvit., 3/4 trit., 5/5 baud.), atkovojo 11 kamuolių, atliko 4 rezultatyvius perdavimus bei tiek pat sykių suklydo.

Šeimininkų gretose rezultatyviausiai žaidęs Dončičius per 23 minutes pelnė 27 taškus (1/5 dvit., 5/8 trit., 10/11 baud.), atkovojo 7 kamuolius bei 4 kartus suklydo.

Puikiai „Mavericks“ gretose pasirodė ir Bobanas Marjanovičius. Serbas aikštėje praleido 16 minučių ir per jas įmetė 16 taškų (6/8 dvit., 0/1 trit., 4/6 baud.) bei sugriebė 8 kamuolius.

Antrąsias rungtynes po kryžminių kelio raiščių operacijos žaidęs Kristaps Porzingis per 24 minutes pelnė 11 taškų (2/4 dvit., 2/9 trit., 1/2 baud.) ir atkovojo 5 kamuolius.

„Mavericks“: Luka Dončičius 27 (5/8 trit., 10/11 baud.), Bobanas Marjanovičius 16 (6/8 dvit., 8 atk. kam.), Justinas Jacksonas 13, Jalenas Brunsonas 12, Kristaps Porzingis 11 (2/9 trit.), Timas Hardaway 10.

„Bucks“: Giannis Antetokounmpo 34 (10/16 dvit., 3/4 trit., 11 atk. kam.), Ersanas Ilyasova 18, Draganas Benderis 17, Donte DiVincenzo 14.