Nuotr. BNS

Galingai trečiąjį kėlinį sužaidę „Šiaulių“ (2-3) krepšininkai iškovojo antrąją pergalę Lietuvos krepšinio lygos („Betsafe-LKL“) čempionate.

Antano Sireikos auklėtiniai sekmadienio vakarą išvykoje 98:85 (21:22, 26:25, 26:11, 25:27) nugalėjo antrojoje susitikimo dalyje sustojusius Kėdainių „Nevėžio“ (1-4) krepšininkus.

Po tašku (21:22) nusileisto pirmojo kėlinio, antrajame ketvirtyje „Šiauliai“ triumfavo po dvidešimtąją rungtynių minutę Antano Udro pataikyto dvitaškio – į ilgąją pertrauką komandos patraukė rungtynėse tvyrant lygybei (47:47).

Vos trečiajam kėliniui prasidėjus, „Šiauliai“ spurtavo 11:2 (60:52), o ketvirtį užbaigė dar viena sėkminga atkarpa 11:0. Taip per trečiąją susitikimo dalį Sireikos auklėtiniai varžovams leido įmesti 11 taškų, o patys surinko 26 ir taip „Nevėžį“ pranoko daugiau nei dvigubai.

Nors lemiamame ketvirtyje varžovams dviem taškais (25:27) ir nusileido, šiauliečiai susitikimo pabaigoje šventė užtikrintą antrąją pergalę.

„Nevėžis“ susitikime suklydo net 18 kartų, kai „Šiauliai“ kamuolį prarado 10 sykių.

Per ketverias rungtynes „Šiauliai“ vidutiniškai fiksavo 75,25 pelnomų taškų vidurkį, tačiau susitikime Kėdainiuose pelnė net 98.

Šiauliečių gretose naudingumu išsiskyrė Kevinas Hardy, per 32 minutes pelnęs 15 taškų (6/8 dvit., 1/3 trit., 0/2 baud. met.), perėmė 7 ir atkovojo 6 kamuolius, atliko 5 rezultatyvius perdavimus bei taip surinko 28 efektyvumo balus.

„Šiauliai“: Kevinas Hardy 15 (7 per. kam., 6 atk. kam., 5 rez. perd.), Rokas Gustys (10 atk. kam., 5 rez. perd.), Akeemas Wrightas (4 atk. kam.) ir Antanas Udras (5 atk. kam.) po 14, Evaldas Šaulys 12, Aurimas Urbonas 11 (6 atk. kam., 4 rez. perd.).

„Nevėžis“: Julius Kazakauskas 17 (7 atk. kam.), Arminas Urbutis (9 atk. kam.) ir Georgios Kalaitzakis (6 atk. kam., 5 rez. perd.) po 15, Panagiotis Kalaitzakis 12 (4 atk. kam.).