Nuotr. BNS

Pasvalio „Pieno žvaigždės“ (2-5) šeštadienio vakarą Lietuvos krepšinio lygos („Betsafe-LKL“) čempionate patyrė penktąją nesėkmę.

Gedimino Petrausko auklėtiniai namuose 77:86 (24:23, 12:19, 14:23, 27:21) turėjo pripažinti Klaipėdos „Neptūno“ (3-4) pranašumą.

Paskutinę antrojo kėlinio sekundę „Pieno žvaigždžių“ krepšininkai neatkovojo kamuolio po savu krepšiu, leido Matui Jogėlai pelnyti dvitaškį su pražanga ir į ilgąją pertrauką patraukė atsilikdami 6 taškais – 36:42.

Viskas pasikeitė komandoms sugrįžus į antrąją susitikimo pusę. „Neptūnas“ užsikūrė, spurtavo 12:4, o „Pieno žvaigždės“ trečiojo kėlinio viduryje atsiliko jau 14 taškų – 40:54.

Vėliau „Pieno žvaigždės“ nusileido ir atkarpoje 10:11, tad po trijų kėlinių atsiliko 15 taškų – 50:65.

Lemiamo ketvirčio pradžioje pasvaliečiai pakilo lyg feniksas iš pelenų, spurtavo 16:0 ir atsiliko tik vienu tašku – 66:67.

Visgi tuomet Tomas Delininkaitis ir Žygimantas Janavičius taikliai atakavo iš toli, o Pasvalio klubas jau atsiliko 7 taškais – 66:73.

Likus kiek daugiau nei minutei Arvydas Šikšnius pataikė iš toli, tačiau tuo pačiu atsakė ir Gytis Masiulis – „Neptūnas“ pirmavo 4 taškais (79:75).

Paulius Petrilevičius pataikė dvi baudas ir sumažino „Pieno žvaigždžių“ atsilikimą iki 2 taškų (77:79), tačiau jau kitoje pasvaliečių atakoje šeimininkai buvo nuslopinti varžovų bloku.

G. Masiulis pataikė tris baudas, o „Pieno žvaigždės“ per paskutinę ataką nieko nebepadarė – pasvaliečiams, po vėliau sekusio Tado Sedekerskio tritaškio, teko pripažinti „Neptūno“ pergalę.

„Pieno žvaigždės“: Paulius Petrilevičius 24 (6 atk. kam.), Johnas Gillonas 13, Miha Lapornikas 11 (9 atk. kam.), Arvydas Šikšnius 10.

„Neptūnas“: Gytis Masiulis 14 (10 atk. kam.), Žygimantas Janavičius 13 (9 rez. perd.), Osvaldas Olisevičius 12 (5 atk. kam.), Tomas Delininkaitis ir Andre Williamsonas (5/5 dvit.) po 11, Matas Jogėla 10, Tadas Sedekerskis 7 (7 atk. kam.).