Nuotr.: Zuma Press – Scanpix
Nuotr. Zuma Press – Scanpix

Eurolygoje kol kas stringantis Stambulo „Fenerbahče“ (4-1) patyrė pirmąjį pralaimėjimą ir vietiniame fronte. Stambulo miesto derbyje Željko Obradovičiaus auklėtiniai svečiuose 64:83 (21:17, 16:18, 18:23, 9:25) nusileido Stambulo „Galatasaray" (4-1) ekipai.

Daugiausia pelno: Sergio Rodriguez

Tris kėlinius apylygiai vykusiose rungtynėse „Galatasaray" krepšininkai nutolo ketvirtajame kėlinyje, kurį laimėjo net 25:9. Nugalėtojų gretose išsiskyrė Gregory Whittingtonas, pelnęs 20 taškų, atkovojęs 9 kamuolius ir atlikęs 4 rezultatyvius perdavimus.

Abi ekipos šiuo metu turnyrinėje lentelėje dalijasi 2-5 vietomis.

Lapkričio 1d. išvykoje Eurolygos šeštojo turo mačą būtent prieš „Fenerbahče" ekipą žais ir Kauno „Žalgiris".

Galatasaray": Gregory Whittingtonas 20 (6/10 dvit., 2/2 trit.), Tai Websteris 17 (4/5 trit., 4 rez. perd.), Aaronas Harrisonas 14 (8 rez. perd.).

Fenerbahče“: Nando De Colo 16 (7 atk. kam., 4 rez. perd.), Derrickas Williamsas 14 (1/5 trit.), Kostas Sloukas 12 (4 atk. kam., 6 rez. perd.).

Tuo metu Italijoje be Artūro Gudaičio vertęsis Milano „AX Armani Exchange“ (3-3) iškovojo sunkią pergalę svečiuose 79:73 (16:29, 14:14, 32:15, 17:15) nugalėdamas Romos „Virtus" (3-3) ekipą.

Pergalę dizaineriams nulėmė sėkmingai sužaistas trečiasis kėlinys, kurį jie laimėjo 32:15 ir panaikino varžovų dviženklę persvarą (43:30). Ją Romos klubas turėjo po dvejų kėlinių.

Milano ekipoje rezultatyviausiai rungtyniavo po 15 taškų surinkę Vladimiras Micovas ir Kalebas Tarczewski.

Tik prieš savaitę po kryžminių kelio raiščių traumos ant parketo sugrįžęs Artūras Gudaitis šioms rungtynėms registruotas nebuvo – jam ekipa suteikė poilsio.

Virtus": Amaras Alibegovičius (5/7 dvit., 8 atk. kam.), Davonas Jeffersonas (9 atk. kam.) ir Jerome'as Dysonas - po 15.

„AX Armani Exchange“: Vladimiras Micovas ir Kalebas Tarczewski (5/5 dvit., 8 atk. kam.), Luisas Scola 13, Sergio Rodriguezas 11.