Nuotr.: AP-Scanpix
Nuotr. AP-Scanpix

Los Andželo „Lakers“ (2-1) pasiekė antrąją pergalę paeiliui, o pagrindine šio vakaro pažiba tapo Anthony Davisas.

29
33
100%
6/6
14

„Lakers“ namuose 120:101 (30:28, 33:34, 24:18, 33:21) pranoko Šarlotės „Hornets“ (1-2) ekipą ir taip išliko nepralaimėję namuose.

Davisas nugalėtojams per 32 minutes pelnė 29 taškus (7/14 dvit., 3/5 trit., 6/6 baudos), atkovojo 14 ir perėmė 1 kamuolį, blokavo 3 metimus, atliko 3 rezultatyvius perdavimus bei padarė 5 klaidas.

Tuo metu LeBronas Jamesas pridėjo 20 taškų (6/11 dvit., 1/3 trit., 5/5 baudos), atliko 12 rezultatyvių perdavimų, atkovojo 6 ir perėmė 1 kamuolį, bei 4 kartus suklydo.

„Lakers“ atitrūko ketvirtajame kėlinyje. Alexas Caruso įkrovė iš viršaus, LeBronas surinko 9 taškus paeiliui, o šeimininkai ketvirtį pradėjo spurtu 14:2 bei šiose rungtynėse atgal nebesižvalgė, mat susikrovė 19 taškų persvarą – 101:82.

„Lakers“: Anthony Davisas 29 (7/14 dvit., 14 atk. kam.), LeBronas Jamesas 20 (6/11 dvit., 12 rez. perd.), Dwightas Howardas 16 (8/8 dvit., 10 atk. kam.), Quinnas Cookas 12 (8 rez. perd.), Kentavious Caldwellas-Pope‘as ir JaVale‘as McGee (5/8 dvit.) po 10.

„Hornets“: Milesas Bridgesas 23 (6/13 dvit.), Cody Zelleris (8/10 dvit., 14 atk. kam.) ir Terry Rozieras (3/4 dvit., 3/10 trit.) po 19, Dwayne‘as Baconas 15 (5/10 dvit.).