Nuotr.: Stopkadras
Nuotr. Stopkadras

„Virtus“ (4-1) lemiamai atakai turėjo tik 1,3 sekundės, tačiau Milošas Teodosičius priėmė kamuolį, pakilęs ore apsisuko ir sviedė tolimą dvitaškį, kuris persvėrė rungtynių rezultatą ir nukalė Bolonijos klubui pergalę.

24
27
7
78%
7/9

Teodosičiaus atstovaujama ekipa trečiadienio vakarą Europos taurės susitikime namuose 77:75 (19:17, 16:18, 15:18, 27:22) nugalėjo Monako „Basket“ (3-2) krepšininkus ir taip šventė ketvirtąją pergalę.

Likus 27 sekundėms rezultatas buvo lygus (73:73), tačiau Teodosičius metimo metu išprovokavo pražangą ir stojo mesti dviejų baudos metimų. Abi baudos buvo taiklios ir taip serbas „Virtus“ į priekį išvedė dviem taškais – 75:73.

„Basket“ netruko atsakyti – Jaleelas O‘Brienas sviedė dvitaškį ir vėl išlygino rezultatą (75:75), o „Virtus“ patraukė tartis prie atsarginių žaidėjų suolelio.

Sugrįžus po minutės pertraukėlės derinys buvo išpildytas tobulai. Teodosičius pats pastatė užtvara, taip susikeitė ginamaisiais ir gavo progą kamuolį priimti laisvas, o vėliau tik realizavo dvitaškį su sirena, išplėšusį Bolonijos klubui pergalę.

Teodosičius susitikime buvo absoliutus „Virtus“ lyderis, per 29 minutes pelnęs 24 taškus (1/2 dvit., 5/9 trit., 7/9 baud. met.), atlikęs 7 rezultatyvius perdavimus, atkovojęs 3 kamuolius ir surinkęs 27 naudingumo balus.

„Virtus“: Milošas Teodosičius 24 (7 rez. perd., 27 naud. bal.), Frankas Gainesas 12 (5 atk. kam.), Julianas Gamble‘as 11, Stefanas Markovičius 9 (6 rez. perd.).

„Basket“: Jaleelas O‘Brienas 22, Yakuba Ouattara 11, ..., Kimas Tillie (5 atk. kam.) ir Ericas Buckneris (6 atk. kam.) po 7.