Nuotr.: Imago Sport – Scanpix
Nuotr. Imago Sport – Scanpix

Roko Giedraičio atstovaujamai Berlyno ALBA (1-5) ekipai stipriausioje Senojo žemyno lygoje ir toliau nesiseka.

11
20
4
8

Šįkart Vokietijos komanda išvykoje 71:85 (14:28, 24:14, 18:22, 15:21) nusileido karališkajam Madrido „Real“ (3-3) klubui, nutraukusiam nesėkmingą trijų pralaimėjimų seriją.

Giedraitis per 28 minutes pelnė 9 taškus (3/4 dvit., 1/5 trit.), perėmė 3 ir atkovojo 2 kamuolius, išprovokavo 3 pražangas, du kartus pats pažeidė taisykles, sykį suklydo bei surinko 9 naudingumo balus.

Eurolygoje tai buvo penktoji ALBA nesėkmė iš eilės.

Vos prasidėjus lemiamam ketvirčiui Makai Masonas pataikė dvitaškį ir taip ALBA prie varžovų priartėjo per 6 taškų atstumą – 58:66.

Visgi tuomet „Real“ padidino apsukas ir po Rudy Fernandezo dvitaškio, likus 7 minutėms ir 12 sekundžių, įgavo dviženklį pranašumą – 71:61.

Per likusį laiką karališkasis klubas ne tik, kad laikė varžovus toliau nuo saves, bet ir didino persvarą, kol galiausiai šventė pergalę.

„Real“: Anthony Randolphas (5 atk. kam.), Sergio Llullas (6 rez. perd.) ir Usmanas Garuba (5/5 dvit.) po 12, Walteris Tavaresas 11 (5/6 dvit., 8 atk. kam.).

ALBA: Martinas Hermannssonas 13, Peytonas Siva, Makai Masonas ir Johannesas Thiemannas po 10, Rokas Giedraitis 9.