Nuotr.: Reuters - Scanpix
Nuotr. Reuters - Scanpix

Nacionalinės krepšinio asociacijos (NBA) rungtynėse Jaysonas Tatumas pataikė lemiamą metimą ir padovanojo Bostono „Celtics“ (4-1) ketvirtąją pergalę paeiliui.

33
31
100%
14/14
5

Namuose rungtyniavę „Celtics“ 104:102 (22:23, 27:27, 26:24, 29:28) įveikė savojo šanso vis dar laukiančio Igno Brazdeikio atstovaujamą Niujorko „Knicks“ (1-5).

Likus 4,7 sekundės, Marcusas Morrisas tritaškiu metimu išlygino rezultatą (102:102), tačiau rungtynių herojumi tapo Tatumas.

Amerikietis sudėtingu metimu, likus 1,3 sekundės iki mačo pabaigos, išvedė šeimininkus į priekį (104:102) ir padovanojo ketvirtąją pergalę šį sezoną.

„Jaučiuosi puikiai, bet nenoriu pasijausti per daug sujaudintas, – po pergalės sakė Tatumas. – Aš žvelgiu į priekį ir tokius dalykus turiu daryti visada.“

Iš viso puolėjas per 34 minutes pelnė 24 taškus (5/9 dvit., 4/8 trit., 2/2 baud.) ir atkovojo 6 kamuolius.

Nugalėtojų gretose rezultatyviau už Tatumą rungtyniavo Kemba Walkeris, surinkęs 33 taškus (5/10 dvit., 3/9 trit., 14/14 baud.). Gynėjas per 36 minutes dar spėjo atkovoti 6 kamuolius bei atlikti 5 rezultatyvius perdavimus.

Svečių gretose su 29 pelnytais taškais (3/9 dvit., 5/8 trit., 8/11 baud.) ir 9 atkovotais kamuoliais išsiskyrė Morrisas.

„Celtics“: Kemba Walkeris 33 (14/14 baud.), Jaysonas Tatumas 24, Gordonas Haywardas 13 (9 atk. kam.), Grantas Williamsas 10.

„Knicks“: Marcusas Morrisas 29 (5/8 trit., 8/11 baud., 9 atk. kam.), R.J.Barrettas 15, Bobby Portisas 13, Kevinas Knoxas 12, Frankas Ntilikina 10.