Nuotr.: Reuters - Scanpix
Nuotr. Reuters - Scanpix

Nacionalinės krepšinio asociacios (NBA) 2019-2020 metų sezone nebeliko pralaimėjimo kartėlio nepatyrusios komandos.

40
36
80%
12/15
100%
7/7

Iki šiol be nesėkmių žengusi Filadelfijos „76ers“ (5-1) išvykoje 109:114 (31:29, 30:26, 21:26, 27:33) nusileido Finikso „Suns“ (5-2) krepšininkams.

Didžiąją laiko dalį pirmavę svečiai iniciatyvą varžovams atidavė ketvirtojo kėlinio pradžioje, kai pralaimėjo atkarpą 4:12 (86:93).

Nors „76ers“ pavyko pasivyti varžovus ir likus 3 minutėms iki mačo pabaigos rezultatas po Furkano Korkmazo baudos metimų rezultatas buvo lygus (102:102), paskutinė mačo dalis priklausė šeimininkams.

Devinas Bookeris pelnė penkis taškus paeiliui, į kuriuos svečiai atsakė vos vienu tiksliu baudos metimu, o paskutinį kirtį dvikovoje sudavė Kelly Oubre'o dvitaškis (109:103).

Fantastiškai žaidęs Bookeris nugalėtojams per 32 minutes pelnė 40 taškų (12/15 dvit., 3/4 trit., 7/7 baud.), atkovojo 4 kamuolius ir atliko 3 rezultatyvius perdavimus.

„76ers“ klube išsiskyrė Alas Horfordas, pelnęs 32 taškus (8/12 dvit., 5/8 trit., 1/2 baud.), atkovojęs 5 kamuolius ir atlikęs 4 rezultatyvius perdavimus per 35 aikštėje praleistas minutes.

Šias rungtynes praleido dėl muštynių suspenduotas „76ers“ aukštaūgis Joelis Embiidas bei sankcijų dėl neleistinų preparatų naudojimo iš lygos sulaukęs „Suns“ milžinas DeAndre Aytonas.

„Suns“: Devinas Bookeris 40 (12/15 dvit.), Ricky Rubio 21 (10 rez. perd.), Aronas Baynesas 15, Kelly Oubre'as 14.

„76ers“: Alas Horfordas 32 (5/8 trit.), Tobiasas Harrisas 24 (9/14 dvit., 10 atk. kam.), Furkanas Korkmazas 20 (4/7 trit.).