Nuotr.: AP – Scanpix
Nuotr. AP – Scanpix

Luka Dončičius kas minutę rinko po tašką, tačiau Dalaso „Mavericks“ (6-4) ekipai to neužteko. Ji svečiuose 106:116 (21:25, 33:29, 25:30, 27:32) nusileido Bostono „Celtics“ (8-1) krepšininkams.

29
27
57%
8/14
75%
3/4

Dončičius per 34 žaidimo minutes pelnė 34 taškus (8/11 dvit., 3/10 trit., 9/10 baudos), atkovojo 6 kamuolius ir atliko 9 rezultatyvius perdavimus.

Prasčiausias sezono rungtynes sužaidė Dalaso ekipos latvis Kristaps Porzingis, kuris per 19 minučių įmetė tik 4 taškus (0/7 dvit., 1/4 trit., 1/1 baudos), atkovojo 5 kamuolius ir blokavo 1 metimą.

Prieš tai 24-erių metų vidurio puolėjas mažiausiai buvo pelnęs 10 taškų. Jo sezono vidurkis smuktelėjo iki 18,3 taško.

„Šiąnakt man buvo laisvadienis, o kiti vaikinai patempė komandą. Jie kovėsi iki galo, o mes buvome visai arti. Jeigu aš būčiau sužaidęs geriau, tuomet rezultatas būtų visai kitoks“, – pažymėjo latvis.

Luka Dončičiaus pasirodymas:

Bostono klubą į priekį traukė įspūdingai iš toli pataikęs Kemba Walkeris. Gynėjas per 33 minutes pelnė 29 taškus (1/3 dvit., 8/14 trit., 3/4 baudos), atkovojo 5 kamuolius ir atliko 5 rezultatyvius perdavimus.

Likus penkioms minutėms „Mavs“ atsiliko tik 93:95, bet Walkeris pataikė du tritaškius paeiliui ir komandai suteikė septynių taškų persvarą (101:94). Per likusį laiką Dalaso krepšininkai arčiau nepriartėjo.

„Visas rungtynes gerai jaučiau savo metimą. Ketvirtajame kėlinyje natūraliai padidėja konkurencija, todėl stangiausiai padaryti viską, kad kamuolys atsidurtų krepšyje“, – po mačo sakė Walkeris.

Bostono komandoje itin prastas rungtynes sužaidė Jaysonas Tatumas, kuris pelnė 5 taškus. Jis per 35 minutes pataikė 1 dvitaškį iš 15 ir prametė visus tris tritaškius. Jo taiklumas iš žaidimo buvo 6 procentai, arba 1 metimas iš 18.

„Celtics“: Kemba Walkeris 29 (8/14 trit.), Jaylenas Brownas 25 (11 atk. kam.), Marcusas Smartas 17 (6 rez. perd.), Danielis Theisas 11, Bradley Wanamakeris 10 (4/5 dvit.).

„Mavericks“: Luka Dončičius 34 (9/11 dvit., 9 rez. perd.), Maximilianas Kleberas 15 (4/8 trit., 8 atk. kam.), Dwightas Powellas ir Jalenas Brunsonas po 12.