Nuotr.: fiba.basketball
Nuotr. fiba.basketball

Klaipėdos „Neptūnas“ (3-2) antradienio vakarą FIBA Čempionų lygoje patyrė pralaimėjimą ir taip buvo priversti nutraukti dviejų pergalių seriją.

11
17
8
100%
2/2

Tomo Rinkevičiaus auklėtiniai išvykoje 85:97 (18:29, 15:25, 27:23, 25:20) nusileido Bonos „Telekom Baskets“ (3-2) ekipai.

Į duobę „Neptūnas“ krito dar pirmojoje rungtynių pusėje, kurią pralaimėjo 33:54 ir į ilgąją pertrauką Lietuvos klubo krepšininkai išėjo turėdami net 21 taško deficitą.

Po ilgosios pertraukos sugrįžę Rinkevičiaus auklėtiniai kiek apkirpo šeimininkų persvarą, kai Matas Jogėla trečiąjį kėlinį užbaigė taikliu dvitaškiu iš po krepšio ir „Neptūno“ deficitą sumažino iki 17 taškų – 60:77.

Lemiamo ketvirčio pradžioje Klaipėdos komanda per penkias minutes sužaidė atkarpą 11:9 ir atsiliko 15 taškų – 71:86.

Likus 2 minutėms ir 18 sekundžių Martinas Breunigas pataikė dvitaškį su pražanga, realizavo baudos metimą, o klaipėdiečių atsilikimas išaugo iki 16 taškų – 77:93.

Per likusį laiką klaipėdiečiams nieko naudingo suregzti nepavyko ir „Neptūnas“ patyrė antrąjį pralaimėjimą Čempionų lygoje.

„Neptūnas“: Gytis Masiulis 16 (8 atk. kam., 2 blk., 20 naud. bal.), Tadas Sedekerskis (4/4 dvit., 3 per. kam., 5 rez. perd., 21 naud. bal.) ir Andre Williamsonas (6/8 dvit., 5 atk. kam., 19 naud. bal.) po 12, Matas Jogėla 11 (5 rez. perd.), Tomas Delininkaitis 10.

„Telekom Baskets“: Stephenas Zimmermanas 19 (7/10 dvit.), Martinas Breunigas ir Benjaminas Simonsas po 13, Yormanas Bartolo ir Anthony DiLeo (8 rez. perd.) po 11.