• Abu gynėjai pagerino asmeninius naudingumo balų rekordus Eurolygoje
  •
  • Stambulo ekipai nepadėjo De Colo
  •

Janis Strelnieks ir Mike'as Jamesas vedė Maskvos CSKA (6-2) į pergalę Eurolygos grandų mūšyje, kuri po šio laimėjimo prisijungė prie lyderiaujančių komandų.

31
38
75%
6/8
100%
9/9

Dimitrio Itoudžio auklėtiniai savo aikštėje 88:70 (21:17, 18:17, 25:15, 24:21) įveikė Stambulo „Fenerbahče“ (2-6).

Mačo lūžis įvyko trečiojo kėlinio pabaigoje, kurį CSKA užbaigė spurtu 9:0 ir prieš lemiamą ketvirtį įgijo 15 taškų pranašumą – 64:49.

Ketvirtajame kėlinyje Kostas Sloukas dviem tritaškiais paeiliui sumažino svečių atsilikimą iki 11 taškų (59:70), tačiau CSKA pelnė 7 taškus be atsako ir rungtynių nugalėtojas abejonių nebekėlė (77:59).

Šiame mače maskviečiai pataikė 13 tritaškių iš 28 bandymų (46,4 proc.), o Željko Obradovičiaus auklėtiniai įmetė 7 tolimus metimus iš 28 sykių (25 proc.).

Šeimininkus į pergalę atvedė Mike'o Jameso ir Janio Strelnieko duetas. Pirmasis nugalėtojams per 30 minučių pelnė 31 tašką (2/4 dvit., 6/8 trit., 9/9 baud.), atliko 4 rezultatyvius perdavimus, išprovokavo 7 pražangas ir surinko 38 naudingumo balus. Tai yra amerikiečio asmeninis naudingumo balų rekordas Eurolygoje.

Tuo metu latvis per 23 minutes pelnė 23 taškus (4/6 dvit., 4/5 trit., 3/3 baud.), atliko 3 rezultatyvius perdavimus ir surinko 29 naudingumo balus. Strelniekas taip pat pagerino asmeninį naudingumo balų rekordą Eurolygoje.

Stambulo ekipa šioje dvikovoje vertėsi be traumą patyrusio Nando De Colo.

Po šios CSKA pergalės net šešios komandos Eurolygoje turi 6-2 rezultatą (kitos penkios – „Maccabi“, „Chimki“, „Barcelona“, „AX Armani Exchange“ ir „Anadolu Efes“).

CSKA: Mike'as Jamesas 31 (6/8 trit., 9/9 baud., 7 išpr. praž., 38 naud. bal.), Janis Strelnieks 23 (4/5 trit., 29 naud. bal.), Darrunas Hilliardas 9.

„Fenerbahče“: Kostas Sloukas 20 (4/7 trit., 6/7 baud., 6 rez. perd., 22 naud. bal.), Derrickas Williamsas 19, Luigi Datome, Tarikas Biberovičius ir Nikola Kaliničius (10 atk. kam.) po 6.