Nuotr.: AFP – Scanpix
Nuotr. AFP – Scanpix

Valensijos „Basket“ (3-6) ekipa iškovojo trečiąją pergalę Eurolygoje. Jaume Postarnau auklėtiniai namuose po atkaklios kovos 94:90 (15:16, 18:22, 24:25, 37:27) parklupdė Sankt Peterburgo „Zenit“ (2-7) komandą.

18
20
75%
3/4
3

Rungtynių nugalėtojas sprendėsi ketvirtojo kėlinio pabaigoje. Likus rungtyniauti 41 sekundę rezultatas buvo lygus (86:86), tačiau jau netrukus šeimininkams Jordanas Lloydas smeigė tritaškį ir išvedė savo komandą į priekį.

„Zenit“ atsakė dviem tiksliais Gustavo Ayono baudų metimais ir griebėsi pražangų taktikos. Lloydas nuo baudų metimų linijos neklydo, o svečiams neužpuolus, dar dvi taiklias baudas pridėjo Bojanas Dubljevičius ir įtvirtino savo komandos pergalę.

Naudingiausiai nugalėtojų gretose rungtyniavo Alberto Abalde, kuris per 26 ant parketo praleistas minutes pelnė 18 taškų (3/6 dvit., 4/6 trit.), atkovojo 3 kamuolius ir iš viso surinko 20 naudingumo balų.

„Basket“: Alberto Abalde 18 (4/6 trit.), Jordanas Lloydas 17 (4/7 trit.), Mike'as Tobey 12 (5 rez. perd.), Guillemas Vivesas 10.

„Zenit“: Willas Thomasas (4 rez. perd.) ir Alexas Renfroe (5 atk. kam., 6 rez. perd.) po 17, Gustavo Ayonas 13, Timas Abromaitis 11.