Nuotr.: ZUMAPRESS.com-Scanpix
Nuotr. ZUMAPRESS.com-Scanpix

Bogdanas Bogdanovičius pasirūpino, jog Sakramento „Kings“ (6-7) pratęstų sėkmingą atkarpą lapkričio mėnesį.

31
36
78%
7/9
3

Serbo vedami „Kings“ namuose 120:116 (33:19, 29:26, 25:30, 33:41) nugalėjo Finikso „Suns“ (7-6) bei pasiekė šeštąją pergalę per pastarąsias 8 rungtynes.

Bogdanovičius per 37 minutes pelnė 31 tašką (4/5 dvit., 7/9 trit., 2/2 baudos), atliko 7 rezultatyvius perdavimus, atkovojo 4 ir perėmė 3 kamuolius bei 6 kartus suklydo.

Serbas šiose rungtynėse pagerino rezultatyvumo bei pataikytų tritaškių asmeninius rekordus.

„Kings“ iniciatyvą perėmė nuo pirmųjų minučių. Richaunas Holmesas surinko 4 taškus papeiliui, Buddy Hieldas smeigė tritaškį, o dar 4 taškus iš eilės pridėjo Nemanja Bjelica ir Sakramento ekipa kaip mat susikrovė dviženklę persvarą – 22:9.

Po ilgosios pertraukos atrodė, kad šeimininkai sutvarkė visus reikalus. Bjelica ir Harrisonas Barnesas pataikė po tritaškį, po du taškus pridėjo Cory Josephas bei Holmesas ir „Kings“ susikrovė triuškinamą pranašumą – 76:51.

Vis tik prasidėjus paskutinei minutei Devinas Bookeris smeigė tritaškį, Mikalas Bridgesas realizavo baudas ir „Suns“ deficitas sumenko iki 6 taškų (105:111). Buddy Hieldas ir Josephas prametė po vieną baudos metimą, o Bookeris smeigė tritaškį ir, likus 14,2 sekundės svečių atsilikimas sumenko iki 3 taškų – 113:116.

Vis tik Ferrellas ir Holmesas realizavo baudų metimus bei galutinai įtvirtino „Kings“ pergalę.

„Kings“: Bogdanas Bogdanovičius 31 (7/9 trit.), Richaunas Holmesas 18 (8/11 dvit., 13 atk. kam.), Nemanja Bjelica 17 (3/5 trit., 8 atk. kam.), Harrisonas Barnesas 15, Buddy Hieldas 12 (2/7 dvit., 1/6 trit.).

„Suns“: Devinas Bookeris 30 (7/14 dvit., 3/6 trit.), Mikalas Bridgesas (5/8 dvit) ir Kelly Oubre (7/13 dvit.) po 20, Cameronas Johnsonas 18 (4/9 trit.), Frankas Kaminsky 17 (3/6 trit.).