Nuotr.: AP-Scanpix
Nuotr. AP-Scanpix

Pirmą kartą šiame sezone Paulas George‘as ir Kawhi Leonardas ant parketo žengė su Los Andželo „Clippers“ (10-5) aprangomis, o šis jų debiutas buvo vainikuotas įspūdinga pergale.

14
30
16
2

„Clippers“ namuose per pratęsimą 107:104 (22:21, 18:21, 29:33, 28:22, 10:7) palaužė Bostono „Celtics“ (11-3) krepšininkus.

Ketvirtojo kėlinio viduryje Robertas Williamsas pataikė puskablį, Kemba Walkeris – tritaškį ir „Celtics“ įgijo dviženklį pranašumą – 86:76. Vis tik svečiai tokia persvara ilgai nesidžiaugė.

Patrickas Beverley smeigė tritaškį, Montrezlas Harrellas įkrovė iš viršaus, Lou Williamsas smeigė tritaškį ir vos per minutę 8:0 spurtavę „Clippers“ kaip mat grįžo į rungtynes – 84:86.

Ketvirtajam kėliniui artėjant į pabaigą, „Celtics“ pirmavo 94:87, tačiau Beverley smeigė tritaškį, Harrellas pridėjo dar du taškus ir prieš prasidedant paskutinei minutei, „Clippers“ deficitas sumenko iki 2 taškų – 92:94. „Celtics“ savuoju išpuoliu neatsakė, mat Walkeris nepataikė iš po krepšio.

Tuomet išmušė Williamso valanda. Kitoje aikštelės pusėje jis nieko nelaukdamas švystelėjo tritaškį, kuris skrodė tinklelį bei persvėrė rezultatą – 95:94. Vos po kelių akimirkų jis perėmė kamuolį iš Walkerio, realizavo baudų metimus bei, likus 20,7 sekundės, „Clippers“ jau pirmavo 97:94.

Vis tik tuo vakaras nesibaigė. Bradas Stevensas paprašė paskutiniosios savo minutės pertraukėlės, o likus 13,1 sekundės Jaysonas Tatumas pataikė iš toli bei išlygino rezultatą – 97:97.

„Clippers“ paskutinę ataką patikėjo Leonardui, tačiau jo šūvis tikslo nepasiekė ir mačas persikėlė į pratęsimą.

Daugiausia pelno: Kawhi Leonard

Prasidėjus paskutinei pratęsimo minutei šeimininkai pirmavo 104:102, tačiau likus 43,4 sekundės, Beverley smeigė tritaškį ir „Clippers“ įgijo 5 taškų pranašumą (107:102).

Po minutės pertraukėlės Marcusas Smartas nepataikė iš toli, bet svečiai kamuolį išlaikė kamuolį savo rankose, o Tatumas įkrovė iš viršaus ir sušvelnino „Celtics“ deficitą (104:107).

Savosios minutės pertraukėlės paprašė ir „Clippers“, tačiau Bostono ekipai sužibo viltis, mat Williamsas atliko netikslų perdavimą ir kamuolys atiteko svečiams.

Paskutinė ataka vėl buvo patikėta Tatumui, tačiau šįkart jo tritaškis skriejo pro šalį ir finalinė sirena paskelbė „Clippers“ pergalę.

„Clippers“: Lou Williamsas 27 (7/12 dvit., 3/9 trit., 7 kld.), Paulas George‘as 25 (4/7 dvit., 4/11 trit., 8 rez. perd.), Kawhi Leonardas 17 (4/10 dvit., 3/10 trit.), Patrickas Beverley 14 (4/7 trit., 16 atk. kam., 7 rez. perd.), JaMychalas Greenas 10 (8 atk. kam.).

„Celtics“: Jaysonas Tatumas 30 (7/14 dvit., 5/10 trit.), Marcusas Smartas 15 (6/9 dvit., 1/11 trit., 8 rez. perd.), Bradley Wanamakeris 14, Kemba Walkeris 13 (1/8 dvit., 3/9 trit., 9 rez. perd., 6 kld.).