Nuotr.: Reuters – Scanpix
Nuotr. Reuters – Scanpix

Anthony Daviso sugrįžimas į Naująjį Orleaną pažymėtas įspūdingu aukštaūgio pasirodymu ir dramatiška Los Andželo „Lakers“ (16-2) pergale 114:100 (25:38, 29:26, 25:25, 35:21) prieš vietos „Pelicans“ (6-12).

41
33
54%
14/26
83%
10/12

Davisas per 37 minutes pelnė 41 tašką (14/26 dvit., 1/4 trit., 10/12 baudos), atkovojo 9 kamuolius, perėmė 3 kamuolius, atliko 1 rezultatyvų perdavimų ir blokavo 1 metimą.

Tai buvo geriausios rungtynės su „Lakers“ apranga. Prieš tai jis daugiausiai šį sezoną buvo įmetęs 40 taškų kovoje su Memfio „Grizzlies“.

Vien per pirmąją mačo pusę atletas surinko net 27 taškus. Kaskart Davisui gavus kamuolį sirgaliai jį nušvilpdavo.

Jam geriausiai talkino LeBronas Jamesas, kuris per 38 minutes surinko 29 taškus (8/12 dvit.), sugriebė 5 kamuolius bei atliko 11 rezultatyvių perdavimų.

Vien per paskutinį kėlinį LeBronas pelnė 15 taškų.

Šiame mače LeBronas tapo ketvirtuoju NBA krepšininku, kuriam pavyko pasiekti 33 tūkst. pelnytų taškų ribą. Kareemas Abdul-Jabbaras NBA lygoje pelnė 38,387 taškus, Karlas Malone’as – 36,928, o Kobe Bryantas – 33,643.

Tai buvo jau devintoji „Lakers“ pergalę iš eilės. Tokią pačią seriją fiksuoja ir Milvokio „Bucks“ krepšininkai.

Iki mačo pabaigos likus pusketvirtos minutės „Lakers“ pirmavo 104:98, bet „Pelicans“ spurtavo 6:0 ir išlygino rezultatą.

Po J.J. Redicko ir Brandono Ingramo metimų „Pelicans“ dukart turėjo vieno taško persvarą, bet likus 67 sekundėms Kyle’as Kuzma smeigė tritaškį (111:109).

Joshas Hartas pataikė tik vieną baudos metimą, o Redickas nepataikė, todėl „Pelicans“ privalėjo prasižengti.

Anthony Davisas pataikė vieną baudą ir paliko šansą „Pelicans“ išplėšti pergalę, tačiau tuomet pats aukštaūgis perėmė kamuolį ir tuomet likus 4,2 sek. baudų metimais savo komandos pranašumą padidino iki pergalingos 4 taškų ribos.

„Pelicans“: Jrue Holiday 29 (4/6 trit., 12 rez. perd.), Brandonas Ingramas 23 (13/13 baudos, 10 atk. kam.), J.J. Redickas 18 (5/8 trit.), Kenrichas Williamsas 11.

„Lakers“: Anthony Davisas 41 (14/26 dvit., 10/12 baudos, 9 atk. kam.), LeBronas Jamesas 29 (11 rez. perd.), Kyle’as Kuzma 16 (4/4 trit.), Dwightas Howardas 9 (4/5 dvit., 7 atk. kam.).