Nuotr.: BasketNews.lt/D.Lukšta
Nuotr. BasketNews.lt/D.Lukšta

Lorenzo Brownas paskutinę ataką išpildė vienas pats – pataikė tolimą metimą su sirena ir taip išplėšė „Crvena Zvezda“ (4-7) pergalę.

19
21
6
57%
4/7

Belgrado klubas po paskutinių sekundžių dramos namuose 76:73 (17:19, 20:22, 23:10, 16:22) nugalėjo Valensijos „Basket“ (4-7) krepšininkus.

Likus minutei ir 3 sekundėms „Crvena Zvezda“ pirmavo 73:71, tačiau Guillemas Vivesas pataikė dvitaškį ir išlygino rezultatą – 73:73

Minutę trukusį taškų badą nutraukė Brownas, kuris liko vienas prieš savo gynėją prie tritaškio, bandė veržtis į dešinę pusę, tačiau atšoko atgal ir sviedė tolimą metimą su sirena, išplėšusį pergalę.

Tai buvo antroji „Crvena Zvezda“ pergalė, nutraukusi „Basket“ trijų pergalių seriją.

„Crvena Zvezda“: Lorenzo Brownas 19 (6 rez. perd.), Branko Lažičius 14, Michaelas Ojo ir Charlesas Jenkinsas po 9.

„Valencia“: Bojanas Dubljevičius 22 (4/7 trit., 9 atk. kam.), Vanja Marinkovičius 11, Alberto Abalde 10, Maurice‘as Ndouras 9.