Nuotr.: AP – Scanpix
Nuotr. AP – Scanpix

Sunkią pergalę Nacionalinės krepšinio asociacijos (NBA) lygoje iškovojo Bruklino „Nets“ (10-9) ekipa.

32
34
100%
6/6
2

Kenny Atkinsono auklėtiniai namuose 112:107 (31:24, 27:31, 29:26, 25:26) parklupdė Bostono „Celtics“ (13-5) ekipą.

Šios ekipos susitiko ir ketvirtadienio naktį. Tąkart Bostone pergalę šventė „Celtics“, kurie laimėjo 121:110.

Iki ketvirtojo kėlinio pabaigos rungtyniauti likus 2 minutes, Joe Harrisas taikliu dvitaškiu „Nets“ persvarą padidino iki 9 taškų (109:100).

Visgi jau netrukus baudą pataikė Marcusas Smartas, Jaylenas Brownas ir Jaysonas Tatumas pelnė po dvitaškį, o į sėkmingą „Nets“ ataką svečiai atsakė taikliu Kemba Walkerio dvitaškiu bei atsilikimą sumažino iki 4 taškų (107:111).

Visgi Garettas Temple likus rungtyniauti 23 sekundes pataikė vieną baudą, o „Celtics“ neužpuolus, gynėjas realizavo dar dvi baudas ir įtvirtino šeimininkų pergalę.

Bruklino „Nets“ šiose rungtynėse vis dar vertėsi be savo lyderio Kyrie Irvingo, kuris gydosi peties traumą, ir praleido jau aštuntąjį mačą.

Šeimininkus į pergalę vedė praėjusios savaitės geriausiu Rytų konferencijos žaidėju tapęs Spenceris Dinwiddie, kuris per 35 minutes pelnė 32 taškus (4/11 dvit., 6/8 trit., 6/6 baud.), atkovojo 5 kamuolius, išdalijo 11 rezultatyvių perdavimų, perėmė 2 kamuolius ir blokavo tiek pat varžovų metimų.

„Nets“: Spenceris Dinwiddie 32 (6/8 trit., 11 rez. perd.), Taureanas Princas 16, Jarettas Allenas 14 (11 atk. kam.), Garettas Temple (7 rez. perd.) ir Joe Harrisas po 12, Imanas Shumpertas 9.

„Celtics“: Jaysonas Taytumas 26 (4/8 trit., 9 atk. kam., 4 per. kam.), Kemba Walkeris 17 (1/8 trit., 6 rez. perd.), Marcusas Smartas 15, Bradas Wanamakeris 11 (8 atk. kam.), Enesas Kanteris 10 (6 atk. kam.).