Nuotr.: AP - Scanpix
Nuotr. AP - Scanpix

Trae Youngas pelnė 49 taškus ir pakartojo asmeninį rekordą Nacionalinėje krepšinio asociacijoje (NBA), tačiau ir tai nepadėjo Atlantos „Hawks“ (4-15) pasiekti pergalės prieš Domanto Sabonio klubą.

17
21
12
2

Indianos „Pacers“ (12-6) namuose per pratęsimą 105:104 (22:23, 21:31, 29:11, 22:29, 11:10) įveikė Atlantos ekipą, kuriai tai buvo jau devintoji nesėkmė iš eilės.

Šeimininkai trečiąjį kėlinį laimėjo 29:11 ir prieš lemiamą atkarpą įgijo 7 taškų persvarą, tačiau jos nesugebėjo išsaugoti ir Youngas, likus 11,5 sekundės iki ketvirčio pabaigos, baudos metimais išlygino rezultatą (94:94) ir komandos buvo priverstos žaisti pratęsimą.

Likus pusantros minutės iki rungtynių pabaigos, Alexas Lenas išlygino rezultatą (99:99), tačiau tuomet T.J. Warrenas pataikė iš toli, Malcolmas Brogdonas pridėjo dvi baudas (104:99) ir tik paskutinę sekundę pataikytas Youngo tritaškis leido „Hawks“ nusileisti minimaliu rezultatu.

Sabonis surinko dvigubą dublį ir per 42 minutes pelnė 17 taškų (6/11 dvit., 5/8 baud.), atkovojo 12 kamuolių bei atliko 2 rezultatyvius perdavimus.

Rezultatyviau už lietuvį nugalėtojų gretose žaidė tik Jeremy Lambas, pelnęs 20 taškų (9/11 dvit., 0/4 trit., 2/2 baud.).

Svečių gretose per 43 minutes 49 taškus (8/13 dvit., 8/15 trit., 9/9 baud.) pelnęs Youngas dar spėjo atlikti 6 rezultatyvius perdavimus.

„Pacers“ tai buvo penktoji pergalė iš eilės, leidusi įsitvirtinti 6-oje Rytų konferencijos vietoje.

„Pacers“: Jeremy Lambas 20 (9/11 dvit.), Domantas Sabonis (12 atk. kam.) ir Mylesas Turneris (4 blk.) po 17, Malcolmas Brogdonas ir T.J. Warrenas po 16.

„Hawks“: Tra Youngas 49 (8/13 dvit., 8/15 trit., 9/9 baud.), DeAndre Bembry (12 atk. kam.) ir Alexas Lenas (9 atk. kam.) po 15.