Nuotr.: AP – Scanpix
Nuotr. AP – Scanpix

Skaudžią nesėkmę Nacionalinėje krepšinio asociacijoje (NBA) po penkių pergalių iš eilės patyrė Indianos „Pacers“ (12-7) ekipa su Domantu Saboniu priešakyje.

32
38
100%
15/15
11

Dvigubą dublį surinkęs lietuvis lemiamu metu užsidirbo šeštą pražangą ir sėdo ant suolo, o jo atstovaujama ekipa 116:119 (29:38, 36:27, 28:28, 23:26) nusileido Filadelfijos „76ers“ (14-6).

Puolėjas per 32 minutes pelnė 13 taškų (4/6 dvitaškiai, 0/1 tritaškiai, 5/6 baudos), atkovojo 10 kamuolių, atliko 5 rezultatyvius perdavimus, 5 sykius prarado kamuolį ir 6 kartus prasižengė.

Sabonis aikštę buvo priverstas palikti vos tik prasidėjus priešpaskutinei dvikovos minutei, kai švieslentėje degė lygus rezultatas 111:111.

Tuomet prie baudų metimų linijos stojęs Joelis Embiidas realizavo abu metimus, komandos apsikeitė nerezultatyviomis atakomis, iš toli krepšį atakavęs T.J. Warrenas išprovokavo pražangą ir išvedė „Pacers“ į priekį 114:113.

Lemiamu metu savų žiūrovų akivaizdoje sužibo Benas Simmonsas, per likusias 14 dvikovos sekundžių perėmęs net tris kamuolius.

Tobiasas Harrisas iš pradžių ataką užbaigė dėjimu, paskui pataikė baudas ir rezultatas pakrypo šeimininkų naudai 117:114. Malcolmas Brogdonas atsakė dviem taškais, po minutės pertraukėlės pražangą išprovokavęs Embiidas neklydo ir padėjo tašką rungtynėse 119:116.

15 baudų metimų iš tiek pat bandymų įmetęs Embiidas per 33 minutes surinko 32 taškus ir 11 atkovotų kamuolių. Simmonsas nuo savęs pridėjo 15 taškų (4/12 dvitaškiai, 0/1 tritaškiai, 7/7 baudos), 13 rezultatyvių perdavimų, 6 atkovotus ir 4 perimtus kamuolius.

„76ers“: Joelis Embiidas 32 (11 atk. kam.), Tobiasas Harrisas 22, Alas Horfordas (3/4 trit.) ir Benas Simmonsas (13 rez. perd.) – po 15, Furkanas Korkmazas 12.

„Pacers“: T.J. Warrenas 29 (4/4 trit.), Malcolmas Brogdonas 28 (6 rez. perd.), Jeremy Lambas 15 (5 rez. perd., 4 atk. kam.), Domantas Sabonis 13 (10 atk. kam.), Justinas Holiday 10.