Tel Avivo „Maccabi“ (8-4) užtikrintai iškovojo aštuntąją pergalę Eurolygoje.

18
88%
7/8
4

Ioannio Sfairopoulos auklėtiniai namų aikštėje 77:55 (22:18, 19:8, 12:21, 24:8) nugalėjo Miuncheno „Bayern“ (4-8) ekipą, kuriai tai buvo trečioji nesėkmė paeiliui.

Pirmoje rungtynių pusėje solidžiau rungtyniavo „Maccabi“ ekipa, kuri antrajame kėlinyje po Othello Hunterio ir Scottie Wilbekino dvitaškių, Yovelio Zoosmano dėjimo bei Quincy Acy taiklių baudų susikrovė 17 taškų pranašumą (41:24).

Trečiojo kėlinio pradžioje šeimininkai ir toliau diktavo sąlygas. Elijah Bryantas pataikė dvitaškį, o du Wilbekino šūviai iš toli „Maccabi“ ekipai padėjo įgyti 23 taškų persvarą (51:28).

Visgi tuomet „Bayern“ taip pat atsakė sėkmingu spurtu: Danilo Barthelis pataikė vieną baudą, smeigė tolimą metimą, dar vieną tritaškį pridėjo Petteri Koponenas, o iš viso svečiai atkarpą laimėjo 19:2 bei savo deficitą nukirpo iki 6 taškų (53:47).

Ketvirtąjį kėlinį sėkmingiau pradėjo Tel Avivo ekipa, kuri 5 minučių atkarpą laimėjo 13:3 bei pirmavo 66:50.

Šįkart „Bayern“ spurto surengti nesugebėjo ir Izraelio komanda šventė užtikrintą pergalę.

Šiose rungtynėse teisėjavo arbitras iš Lietuvos – Jurgis Laurinavičius.

Naudingiausias nugalėtojų gretose buvo Hunteris, kuris per 19 aikštelėje praleistų minučių pelnė 15 taškų (7/8 dvit., 0/1 trit., 1/2 baud.), atkovojo 4 kamuolius, vieną perėmė bei surinko 18 naudingumo balų.

„Maccabi“: Scottie Wilbekinas 16 (4/8 trit.), Othello Hunteris 15 (4 atk. kam.), Yovelis Zoosmanas 13 (8 atk. kam.), Elijax Bryantas 12.

„Bayern“: Petteri Koponenas ir Vladimiras Lučičius po 10, Mathias Lessortas (5 atk. kam.) ir Gregas Monroe (6 atk. kam.) po 8.