Nuotr.: sina.com.cn
Nuotr. sina.com.cn

Donato Motiejūno atstovaujama Šanchajaus „Sharks“ (6-8) Kinijos lygoje patyrė pažeminimą. Prieš Fudziano „Sturgeons“ (3-11), kuri iki tol per 13 rungtynių buvo laimėjusi vos dusyk, lietuvio ekipa išvykoje nusileido 90:124 (12:32, 23:32, 27:38, 28:20).

Gimimo vieta: Klintonas, JAV

Jau po pirmojo kėlinio Fudziano triuškino svečius 32:12, o antrajame kėlinyje sužaidus kelias minutes šeimininkai pabėgo 33 taškais – 48:15. Trečiajame kėlinyje pranašumas pasiekė 40 taškų ribą (82:42).

Šanchajaus ekipoje Donatas Motiejūnas per 32 minutes įmetė 11 taškų (2/7 dvit., 1/5 trit., 4/8 baudos), atkovojo 16 kamuolių, atliko 4 rezultatyvius perdavimus, perėmė tris kamuolius, tris sykius suklydo ir keturis kartus prasižengė.

Pralaimėjusiems Ray McCallumas įmetė 31 tašką.

Nugalėtojams 36 taškus surinko Chenas Linjianas, 34 – buvęs Motiejūno komandos draugas Ty Lawsonas (10/16 dvit., 4/6 trit., 2/4 baudos), taip pat atkovojęs 8 kamuolius ir atlikęs 6 rezultatyvius perdavimus.

Amare’as Stoudemire’as nugalėtojams per 20 minučių įmetė 12 taškų (6/7 dvit.) ir atkovojo 9 kamuolius.