Po ilgosios pertraukos įsibėgėję Kauno „Žalgirio“ (13-0) krepšininkai pratęsė pergalingą žygį LKL čempionate.

Šarūno Jasikevičiaus auklėtiniai 9,7 tūkst. savų žiūrovų akivaizdoje 78:72 (19:28, 18:15, 26:20, 15:10) palaužė principinį varžovą Vilniaus „Rytą“ (8-5) ir laimėjo 13-ą kartą per tiek pat turų.

Vilniečiams tai buvo trečiasis pralaimėjimas per paskutiniąsias ketverias rungtynes.

„Žalgiris“ dvikovos eigą savo linkme perlaužė trečiojo kėlinio pabaigoje, kai spurtavo 14:3 ir persvėrė rezultatą 63:61.

Doviui Bičkauskiui ketvirtajame kėlinyje pelnius du taškus, „Rytas“ išliko arti 64:65, bet neilgam. Vilniečiai daugiau nei penkias minutes nepelnė taškų, žalgiriečiai surinko 7 taškus be atsako ir pabėgo į priekį 74:64.

„Rytas“ pirmąjį ketvirtį laimėjo 27:19 ir per pirmąją pusę surinko 42 taškus.

„Žalgiris“ iš toli realizavo 10 iš 22 metimų (45 proc.), Artūras Milaknis sumetė 4 iš tiek pat mestų ir su 14 taškų buvo rezultatyviausias nugalėtojų gretose.

Vilniečiai iš tritaškio zonos įmetė 7 metimus iš 20 (35 proc.).

Žalgiriečiams nepadėjo raumenį sumušęs kapitonas Paulius Jankūnas.

„Žalgiris“: Artūras Milaknis 14, Jockas Landale'as 12, Edgaras Ulanovas 11, Lukas Lekavičius 10.

„Rytas“: Eimantas Bendžius 17, Terrellas Holloway 10, Martynas Echodas 9.

Trenerių komentarai:

Artūro Milaknio komentaras:

Thomaso Walkupo komentaras:

Ryto šio sezono sudėtis apgailėtina ir šlykšti, net nebežiūriu Ryto rungtynių, kas komplektavo sudėti, ten žaidžia tokie lopai - Kairys, Echodas, Bairstow, Girždiūnas ir aišku vinis Bičkauskis...legionieriai irgi lavonai, treneris grybas, apgailėtina komandos vadovybė, šlykšti komanda Rytas apgailėtina.
2019-12-09
+3
VaidasKLP
Linkejimai Zalgiriui is Klaipedos. Graziai pastatete i vieta raudona parodija! Whyyy wahaa!
2019-12-08
-19
Kaunas
O tai ką gero nuveike lapkričio men naudingiausias žaidėjas šiandien, kaip reikia žaisti prieš rimtesnį varžovą?
2019-12-08
-6
As
alio islyskite dilmah ir antanai ka puo sluota sėdyte sedekyte raudonų šunų vieta čia
2019-12-08
+33
Aha
Zalgiris siandien sunervino kaip reikalas. Zaidimas tragiskas, motyvacija nuline, tamposi su kazkokiu rytu namie iki pat rungtyniu galo. Suprasciau, dar butu laimeje pries CSKA, bet vien lygiai zaist neuztenka, kad paskui galetum sau leist vaiksciot per LKL rungtynes. Jei taip zais, gaus ir nuo Valencios.
2019-12-08
-17
Ka jus, raudonos k...wos?
Pastebekite kaip etatiniai raudonqrwiniai uzsikimso po eilines raudonos shalavos isniekinimo? O tokie drasus buna kai Zalgiris pralaimi Eurolygoje😂 Gaidziai nesuvokia kas yra karma. Turekites, urodai!
2019-12-08
+10
Ceska
rytas tikrai galvojo kad laimes ;DD cia tas jausmas kai ku**a sasalina o tu jai su by**u per zandus trankai
2019-12-08
-12
.
ar kas nors galetu pasakyt uz ka jankuno alga antra pagal dydi
2019-12-08
+7
O kodėl naują pirkinį Riversą treneris taip taupo? Tik trumpam jį išleido baigiantis rungtynėms...
2019-12-08
+6
1944
Uostykit kabancius ritgaidziai snargleti! Su pergale, Lietuva!
2019-12-08
+15
Hervis Jombis
kur dilmah sakiau jam parasyk po rungtyniu, tai ne lo..as dingo apsiperde.
2019-12-08
-7
Robke
Karoli! Tiškevičiau! taip ablomaiti suvartei! super spaudos konferencija!