Nuotr.: fiba.basketball
Nuotr. fiba.basketball

Ispanijos pirmenybių mače su galingąja „Barcelona“ (9-2) – geriausios Deivido Dulkio rungtynės. Lietuvis katalonams atseikėjo penkis tritaškius, tačiau jo vedama Manresos BAXI (3-8) savo aikštėje 75:84 (22:25, 15:16, 22:22, 16:21) nusileido svečiams iš Barselonos.

Dulkys susitikimą pradėjo starto penkete, žaidė 32 minutes, įmetė 19 taškų (2/4 dvitaškiai, 5/8 tritaškiai) ir buvo rezultatyviausias BAXI žaidėjas.

Snaiperis taip pat dar atliko 2 rezultatyvius perdavimus, perėmė 2 ir atkovojo 1 kamuolį bei surinko 16 naudingumo balų.

Manresos ekipai nepavyko sustabdyti Nikola Mirotičiaus, per 24 minutes pelniusio 21 tašką (4/7 dvitaškiai, 2/5 tritaškiai, 7/7 baudos), sugriebusio 7 kamuolius ir užfiksavusio 27 balų naudingumą.

Ante Tomičius įsirašė dvigubą dublį: 17 taškų, 13 atkovotų kamuolių ir 27 naudingumo balai.

BAXI: Deividas Dulkys 19 (5/8 trit.), Ryanas Toolsonas 16, Davidas Kravishas 13 (10 atk. kam.).

„Barcelona“: Nikola Mirotičius 21, Ante Tomičius 17 (13 atk. kam.), Malcolmas Delaney 14 (3/3 trit.), Brandonas Daviesas 12, Pau Ribas 11.