Nuotr.: AP - Scanpix
Nuotr. AP - Scanpix

Nemanja Bjelica pakartojo karjeros rezultatyvumo rekordą už Atlanto, o jo atstovaujama Sakramento „Kings“ (9-13) nutraukė Dalaso „Mavericks“ (16-7) penkių pergalių seriją Nacionalinėje krepšinio asociacijoje (NBA).

30
36
82%
9/11
1

Sakramento klubas išvykoje 110:106 (36:27, 30:19, 26:32, 18:28) palaužė „Mavericks“ ir iškovojo pergalę po trijų nesėkmių paeiliui.

Fantastiškai žaidęs Bjelica per 34 minutes įmetė 30 taškų (9/11 dvit., 4/7 trit.), atkovojo 7 kamuolius ir atliko 4 rezultatyvius perdavimus.

„Kings“ pirmoje rungtynių pusėje įgijo triuškinamą pranašumą (66:46), o iki mačo pabaigos likus pusseptintos minutės dar turėjo įtikinamą persvarą (106:90), tačiau tuomet šeimininkai spurtavo 18:2 (106:108) ir dvikovos likimas sprendėsi paskutinėse atakose.

Luka Dončičius, likus 7,7 sekundės iki ketvirtojo kėlinio pabaigos, galėjo išlyginti rezultatą, tačiau jo dvitaškis tikslo nepasiekė, o kitoje aikštelės pusėje Bjelica dėjimu įtvirtino svečių pergalę.

Šeimininkų gretose blykstelėjo Timas Hardaway, pataikęs 9 tritaškius iš 12 ir per 36 minutes surinkęs 29 taškus.

17 taškų po pertraukos įmetęs Dončičius per 35 minutes pelnė 27 taškus (7/12 dvit., 3/12 trit., 4/5 baud.), atkovojo 7 kamuolius, atliko 8 rezultatyvius perdavimus, tačiau 6 sykius suklydo.

Slovėnui tai buvo 19 rungtynės paeiliui, kai jis pelno bent 20 taškų, atkovoja bent 5 kamuolius ir atlieka bent 5 rezultatyvius pasirodymus ir su šios nakties pasirodymu Dončičius pagerino Michaelo Jordano pasiekimą.

„Mavericks“: Timas Hardaway 29 (9/12 trit.), Luka Dončičius 27 (3/12 trit., 8 rez. perd., 6 kld.), Dorianas Finney-Smithas (8 atk. kam.) ir Kristaps Porzingis (8 atk. kam.) po 13.

„Kings“: Nemanja Bjelica 30 (9/11 dvit.), Buddy Hieldas 26 (5/6 trit.), Harrisonas Barnesas 13, Richaunas Holmesas 12 (9 atk. kam.), Trevoras Ariza ir Bogdanas Bogdanovičius po 10.