Nuotr.: AP - Scanpix
Nuotr. AP - Scanpix

Anthony Davisas sužaidė geriausias savo rungtynes per trumpą karjerą Los Andželo „Lakers“ (21-3) gretose ir atvedė klubą į dar vieną pergalę Nacionalinėje krepšinio asociacijoje (NBA).

50
57
74%
20/27
1

Aukštaūgio vedama „Lakers“ namuose 142:125 (39:31, 34:34, 37:38, 32:22) įveikė Minesotos „Timberwolves“ (10-12).

Davisas aikštėje išbuvo 39 minutes ir per jas pelnė 50 taškų (20/27 dvit., 0/2 trit., 10/10 baud.), atkovojo 7 ir perėmė 4 kamuolius bei atliko 6 rezultatyvius perdavimus.

Puolėjas 50-ąjį tašką įmetė iki rungtynių pabaigos likus 4 minutėms ir 21 sekundei bei tai buvo ketvirtasis kartas jo karjeroje, kai pasiekė pusšimčio pelnytų taškų ribą.

Dar įpusėjus lemiamui ketvirčiui Minesotos ekipa atsilikinėjo vienženkliu taškų skirtumu (115:124), tačiau Daviso ir LeBrono Jameso vedami šeimininkai spurtavo 15:5 (139:120) ir įtvirtino savo pergalę.

Davisui puikiai talkinęs LeBronas per 28 minutes spėjo pelnyti 32 taškus (6/12 dvit., 6/8 trit., 2/2 baud.), atkovoti 4 kamuolius ir atlikti 13 rezultatyvių perdavimų.

Svečių gretose aštuoni žaidėjai surinko dviženklį taškų skaičių, o daugiausiai įmetė Karlas-Anthony Townsas (6/9 dvit., 1/7 trit., 4/5 baud.) bei Andrew Wigginsas (7/10 dvit., 1/5 trit., 2/3 baud.) – po 19.

„Lakers“: Anthony Davisas 50 (20/27 dvit., 10/10 baud., 4 per. kam.), LeBronas Jamesas 32 (6/8 trit., 13 rez. perd., 5 kld.), Alexas Caruso 16, Danny Greenas 12 (8 atk. kam.).

„Timberwolves“: Karlas-Anthony Townsas (1/7 trit., 8 rez. perd.) ir Andrew Wigginsas po 19, Joshas Okogie 18, Robertas Covingtonas 16, Shabazzas Napieras 13, Jeffas Teague ir Jarrettas Culveris po 12, Keita Batesas-Diopas 11.