Šiąnakt Majamyje netrūko nieko: atkakli dvikova su pratęsimu, trigubi dubliai ir istoriniai pasiekimai.

30
39
11
11

Vietos „Heat“ (18-6) namuose per pratęsimą 135:121 (36:30, 30:34, 27:32, 24:21, 18:4) palaužė Atlantos „Hawks“ (6-18) pasipriešinimą.

Vienu pagrindinių susitikimo akcentų tapo Vince‘o Carterio pasirodymas, kuris buvo 1500-osios veterano karjeros rungtynės. 42-ejų veteranas tapo penktuoju žaidėju NBA istorijoje, pasiekusiu šią ribą.

Carteris prisijungė prie Johno Stocktono (1504 rungtynės), Dirko Nowitzki (1522), Kareemo Abdul-Jabbaro (1560) bei Roberto Parisho (1611).

Šiąnakt Carteris per 26 minutes pelnė 12 taškų (4/10 trit.), atliko 4 rezultatyvius perdavimus, atkovojo 3 kamuolius bei 2 kartus suklydo.

Ketvirtojo kėlinio pabaiga buvo itin dramatiška. Prasidėjus priešpaskutinei ketvirčio minutei Jabari Parkeris įkrovė iš viršaus, Trae Youngas pataikė metimą iš po krepšio, o lanką dar kartą sudrebino Alexo Leno dėjimas ir, likus 59,9 sekundės, „Hawks“ buvo priekyje 117:111.

Vis tik tuomet tolimą metimą atseikėjo Duncanas Robinsonas, o po maždaug 20-ies sekundžių tą patį padarė ir Jimmy Butleris – 117:117.

„Hawks“ dar turėjo pilną 24 sekundžių ataką, tačiau tiek laiko svečiams nepakako, kurie rišlios atakos nesukūrė nepaisant to, jog prieš tai buvo paimta minutės pertraukėlė. Majamio ekipos išpuoliui buvo likusios 5,8 sekundės, tačiau Butlerio metimas su sirena taip pat buvo netaiklus ir mačas persikėlė į pratęsimą.

Jo metu prasidėjo „Heat“ dominavimas. Robinsonas pataikė iš toli, Bamas Adebayo ir Derrickas Jonesas įkrovė iš viršaus, o šeimininkai pelnė pirmuosius 16 pratęsimo taškų bei nutolo nepavejamai – 133:117.

GM: 19

„Hawks“ pirmuosius taškus pratęsime pelnė iki rungtynių pabaigos likus pusantros minutės, kuomet keisti rungtynių eigą buvo tiesiog per vėlu.

Nugalėtojų gretose netrūko įspūdingų pasirodymų.

Khrisas Nunnas pelnė 36 taškus (11/16 dvit., 3/10 trit., 5/5 baudos), atkovojo 6 ir perėmė 1 kamuolį, atliko 4 rezultatyvius perdavimus bei kartą suklydo.

Duncanas Robinsonas pridėjo 34 taškus (2/2 dvit., 10/14 trit.), 4 rezultatyvius perdavimus, 3 atkovotus kamuolius bei 1 bloką.

Tuo metu Bamas Adebayo atseikėjo 30 taškų (13/17 dvit., 0/1 trit., 4/5 baudos), 11 rezultatyvių perdavimų, 11 atkovotų ir 2 perimtus kamuolius bei 4 kartus suklydo.

Galų gale Jimmy Butleris įmetė 20 taškų (7/16 dvit., 1/3 trit., 3/7 baudos), sugriebė 18 kamuolių, atliko 10 rezultatyvių perdavimų bei 3 kartus suklydo.

Tai buvo antrasis kartas „Heat“ istorijoje, kuomet trys žaidėjai pelno bent po 30 taškų. Tai taip pat buvo pirmasis atvejis klubo istorijoje, kada du ekipos žaidėjai surenka trigubus dublius.

Galų gale Bamas Adebayo tapo jauniausiu „Heat“ krepšininku istorijoje, kuriam pavyko surinkti trigubą dublį.

„Heat“: Khrisas Nunnas 36 (11/16 dvit., 3/10 trit.), Duncanas Robinsonas 34 (10/14 trit.), Bamas Adebayo 30 (13/17 dvit., 11 atk. kam., 11 rez. perd.), Jimmy Butleris 20 (7/16 dvit., 18 atk. kam., 10 rez. perd.).

„Hawks“: DeAndre Hunteris 28 (6/7 dvit., 5/10 trit.), Trae Youngas 21 (3/11 trit.), Jabari Parkeris 16 (5/8 dvit.), Camas Reddishas 14, Vince‘as Carteris 12 (4/10 trit.).