Nuotr.: FIBA.com
Nuotr. FIBA.com

Klaipėdos „Neptūno“ (4-4) ekipa Čempionų lygoje patyrė antrąją nesėkmę iš eilės.

22
24
6
91%
10/11

Trečiadienio vakarą Tomo Rinkevičiaus auklėtiniai nesusitvarkė su varžovų greituoju puolimu ir išvykoje 82:96 (26:26, 28:23, 10:27, 18:20) nusileido Brindizio „Happy Casa“ (4-4) ekipai.

Po lygiosiomis pasibaigusio pirmojo kėlinio, antrąjį geriau pradėjo klaipėdiečiai. Simas Galdikas pataikė abi baudas, Žygimantas Janavičius ir Tomas Delininkaitis smeigė po tritaškį bei svečiai susikrovė 8 taškų pranašumą (34:26).

Iki ketvirčio pabaigos rungtyniauti likus 3 minutes taiklūs Deivido Gailiaus baudos metimai persvarą padidino iki 12 taškų (49:37) tačiau „Happy Casa“ ekipai kėlinio pabaigoje pavyko surengti spurtą 9:0 ir situaciją stabilizuoti.

Trečiajame kėlinyje „Neptūnui“ sunkiai sekėsi stabdyti šeimininkų greitąjį puolimą, varžovai 6 minučių atkarpą laimėjo 17:6 ir išsiveržė į priekį 66:60.

Klaipėdiečių itin nesėkmingą kėlinį vainikavo šeimininkų spurtas ketvirčio pabaigoje, kai Johnas Stone'as pelnė 5 taškus iš eilės, dvitaškį pridėjo Darius Thompsonas ir į ketvirtąjį kėlinį uostamiesčio ekipa žengė turėdama 12 taškų deficitą (64:76).

Ketvirtojo kėlinio viduryje „Happy Casa“ dar labiau atitrūko, kai Tyleris Stone'as įkrovė kamuolį iš viršaus, dvitaškį pridėjo Alessandro Zanelli ir šeimininkai pabėgo 86:71.

Per likusias 4 minutes „Neptūnui“ spurto surengti nepavyko, o varžovai tik toliau didino persvarą.

„Neptūno“ gretose naudingiausiai rungtyniavo Gytis Masiulis, kuris per 25 aikštelėje praleistas minutes pelnė 17 taškų (6/10 dvit., 1/4 trit., 2/2 baud.), atkovojo 6 kamuolius ir iš viso surinko 16 naudingumo balų.

„Happy Casa“: Adrianas Banksas 22 (6 rez. perd.), Johnas Brownas 19 (11 rez. perd.), Tyleris Stone'as (6 atk. kam.) ir Darius Thompsonas po 17, Raphaelis Gaspardo 10.

„Neptūnas“: Deividas Gailius 19 (12/13 baud.), Gytis Masiulis 17 (6 atk. kam.), Andre Williamsonas 10 (6 atk. kam., 4 kld.), Žygimantas Janavičius (4 rez. perd., 4 kld.), Tomas Delininkaitis ir Simas Galdikas po 9.

Pralaimejimai kaip lietus - po ju pridyksta grybu
2019-12-12
-2
2019-12-12
kunigas
Klp buvo nugaleje juos, uz pralaimejima atsakingas treneris, absoliuciai.
2019-12-12
-21
lol
Didziausias nusivilimas tai Sedekerskis. kas juom ne taip ? Uz ka jam tokias saibas ta Baskonija moka ? Apskritas nulis. Jam turetu kazkas isaiskint, kad krepsinis toks dalykas, kur reikia mesti i krepsi. Siaip ziaurios rungtynes, gale tai realiai tyciojosi jau. Gynyba apskritas nulis.
2019-12-12
+1
Linksma cia pas jus
Lietuviu klubai tai niekaip nemoka be dramu gyventi. Smaukosi, nepazaidzia, nepataiko, bet kai gresia iskritimas, viskas kazkaip apsivercia. Tada jau ir kovoti nori, ir visi metimai sukrenta. Kodel nesuzaidus stabilios atkarpos, kad paskui nereiktu dairytis i lenteles kaimynus ir melsti ju pralaimejimo? Zalgiris irgi penktadieni dar karta beviltiskai pralos, bet pries visus Efesus ir Realus oj kaip draskysis...
2019-12-11
+25
SILIOTKA
Silkės dvokia puvimu... galdiks ir viljamsons - pusgaidžiai.
2019-12-11
-8
eflow
Jeigu paskutinės Neptūno ČL rungtynės buvo žeminančios, tai šios pramušė visišką dugną. Nėra net žodžių apibudinti kokią gėda jauti žiūrėdamas tokį Neptūno anti-krepšinį. Jeigu reikėtų rodyti krepšinio parodijas, tai Neptūno komandos žaidimas būtų geriausiai atspindintis to vaizdas. Pralošti silpniausiai grupės komandai, kuri žaidžia be derinių, atakos trunka iki 10s, net sunku tai suvokti.. Kam tada mums reikalingas treneris? Jeigu prieš tokias komandas neturi ko pastatyti. Apie žaidėjus iš viso tyliu.. Janavičius komandos mikroklimato gadintojas, visiems tik knisą protą, o pats aikštėj nesugeba net kamuolio rankoj išlaikyti, Gailius vaidina kažkokią žvaigždę, kuri net nesugeba apsiginti, galvoja įmes taškus jau bus darbas padarytas, nė velnio ! kai tuo tarpu gynyboj visiškas nulis. Tai žaidėjai, kurie turėtų tempti komandą, o yra komandos inkarai, apie kitus nieko nesakau, nes jų lygis per žemas, lkl geriausiu atveju tik žaisti, bet, kad ir koks būtų lygis, žaidėjas PRIVALO rodyti norą žaisti, turėti sportinį pykti, o dabar leidžiasi būti pažeminamais, tai nei fanų, nei savęs negerbimas. Klubo vadovai prašovė pirmiausia su treneriu, po to su žaidėjais ir kas baisiausia, kad kai kurie inkarai turi ilgalaikius kontraktus, matyt dėl to ir nepersistengia. Šiandien nežaidė Jogėla, Janavičius grybą pjovė, tai po velnių leisk Pažėrą į aikštę, kuris bent norės kažką įrodyti ! Šio sezono Neptūnas tragedija, o ne komanda. Suprantu klubo vadovus, kad nėra pinigų vidury sezono keisti nei trenerio, nei sudėties, tai teks kažkaip sezoną užbaigti su šitais nevykėliais. Po tokių rungtynių turėtų žaidėjai atsisakyti atlyginimo, nes darbo net nesistengė atlikti.
2019-12-11
+38
Kosmaras
jau 3 pralaimejimas vel i duobe ir pasitikejimas nubleso net Rinkevicius zaideju neuzveda nepadeda pertraukeles
2019-12-11
-3
Ja
Tai tik parodo ant kiek kaimo lygio ta lkl kai ale vienks stipriusiu komandu neltunas ir lietkabelis gauna i vienus vartus nuo italu vengru zydu ir pan
2019-12-11
-3
Kosmaras
po pertraukos jau paluzo subirejo metimai pro sali neptunas vel neatlaike ju tempo bek ir mesk po krepsiu skyles maude
2019-12-11
+5
VaidasKLP
Liudna ne tas zodis. Jau geriau raudona parodija butu vakar pralaimejusi..