Nuotr.: BNS
Nuotr. BNS

Dviejų nesėkmių seriją nutraukusi Vitorijos „Baskonia“ (6-7) stipriausioje Senojo žemyno lygoje sugrįžo į pergalių kelią.

22
22
75%
6/8
80%
4/5

Ispanijos komanda ketvirtadienio vakarą Eurolygos mače išvykoje 72:64 (20:14, 12:17, 24:12, 16:21) nugalėjo Belgrado „Crvena Zvezda“ (5-8) krepšininkus.

Jau pirmajame kėlinyje iniciatyvą prisiėmusi per 3 minutes sužaidė atkarpą 9:3 ir pirmavo 6 taškais (20:14). Panašus kėlinys Vitorijos klubui buvo ir trečiasis, kuriame jie įmetė 24 taškus, varžovams leido surinkti 12 ir taip dvigubai pranoko arenos šeimininkus – 56:43.

Likus minutei ir 28 sekundėms Billy Baronas pataikė tolimą metimą ir taip „Baskonia“ pranašumą apkirpo iki vienženklio – Vitorijos klubas pirmavo 70:62.

Nors abi komandos dar pasižymėjo, Belgrado klubui pavyti Vitorijos ekipą jėgų nepakako ir „Baskonia“ šventė pergalę.

Rungtynėse dirbo arbitras iš Lietuvos – Jurgis Laurinavičius.

Iki šiol laipteliu aukščiau nei „Baskonia“ buvusi „Crvena Zvezda“ po šio pralaimėjimo užima dvyliktąją vietą, kai Vitorijos komanda rikiuojasi devintoje pozicijoje.

„Crvena Zvezda“: Lorenzo Brownas 20, Billy Baronas 9, Ognjenas Kuzmičius 8 (8 atk. kam.).

„Baskonia“: Nikas Stauskas 22, Tornike Shengelia 19 (8 atk. kam.), Ilimane Diopas 9, Youssoupha Fallas 7.