Nuotr.: Imago Sport – Scanpix
Nuotr. Imago Sport – Scanpix

Trijų pralaimėjimų seriją nutraukusi Miuncheno „Bayern“ (4-8) ekipa iškovojo pergalę stipriausioje Senojo žemyno lygoje.

17
25
75%
3/4
5

Vokietijos klubas penktadienio vakarą Eurolygos mače namuose 77:69 (14:15, 23:20, 24:15, 16:19) nugalėjo Sankt Peterburgo „Zenit“ (3-9) krepšininkus.

„Bayern“ po dviejų ketvirčių turėjo tik dviejų taškų persvarą, tačiau trečiajame kėlinyje įmetė aukštesnę pavarą ir kėlinio pabaigoje, po DeMarcuso Nelsono dvitaškio, Miuncheno klubo pranašumas siekė 14 taškų – 61:47.

Lemiamame ketvirtyje „Bayern“ nuolatos išlaikė saugų atstumą ir, nuskambėjus rungtynių pabaigą simbolizuojančiai sirenai, šventė pergalę.

„Zenit“ komanda išmetė net 36 tritaškius, iš jų realizavo 10 ir taip deklaravo 28 procentų taiklumą. Tuo metu „Bayern“ iš distancijos atakavo kaip niekad solidžiai – pataikė 8 iš 14 tolimų metimų ir fiksavo 57 procentų pataikymą.

„Bayern“: Vladimiras Lučičius 17 (5 atk. kam.), Gregas Monroe 12 (5 atk. kam.), Petteri Koponenas, Maodo Lo (7 rez. perd.) ir Diego Flaccadori po 11, ..., Danilo Barthelas 3 (8 atk. kam.).

„Zenit“: Alexas Renfroe 18, Timas Abromaitis 13, Gustavo Ayonas ir Andrew Albicy po 7.