Nuotr.: BNS
Nuotr. BNS

Pirmųjų aštuonių minučių atkarpą 4:19 pralaimėjęs Panevėžio „Lietkabelis“ (8-5) surakino varžovus gynyboje, panaikino dviženklį deficitą ir sugrįžo į pergalių kelią LKL čempionate.

13
21
7
100%
2/2

Aukštaitijos klubas Alytuje 63:54 (9:21, 12:4, 18:13, 24:16) palaužė vien startinio penketo taškų indėliu besivertusią vietos „Sintek-Dzūkiją“ (4-10) ir nutraukė dviejų pralaimėjimų seriją.

Iki pirmojo kėlinio pabaigos likus žaisti kiek daugiau nei dvi minutes, dzūkai savo kraityje turėjo 19 taškų, o „Lietkabelis“ – 4. Per likusią ketvirčio atkarpą panevėžiečiai surinko 5 taškus, tuo metu Valdemaro Chomičiaus auklėtiniai pridėjo 2 ir pirmavo 21:9.

Antrajame ketvirtyje alytiškiai į varžovų krepšį įmetė vos 4 kartus, panevėžiečiai pelnė 12 ir į rūbinę išėjo ženkliai priartėję prie šeimininkų – 21:25.

Rezultatyviausiam dzūkų krepšininkui Chauncey Collinsui ketvirtajame kėlinyje įsmeigus tritaškį, rezultatas buvo lygus – 51:51. Per likusias penkias minutės „Sintek-Dzūkijos“ žaidėjai sukrapštė vos 3 taškus, visi jie buvo pelnyti baudų metimais.

Iš žaidimo pro šalį skriejo penki metimai iš žaidimo.

Prieš prasidedant priešpaskutinei rungtynių minutei, Collinsas netaikliai atakavo krepšį, Tomas Dimša kitoje aikštės pusėje smeigė tritaškį, taip ne tik nutraukdamas penkių netaiklių tritaškių seriją rungtynėse, bet ir padėdamas tašką jose – 61:54.

„Dzūkija“: Chauncey Collinsas 22 (7/16 metimai), Adrianas Bowie 12, Egidijus Dimša ir Artūras Jomantas (3/11 metimai, 7 atk. kam.) – po 8.

„Lietkabelis“: Željko Šakičius 14 (5/14 metimai), Tomas Lekūnas 13, Tomas Dimša ir Margiris Normantas – po 9.