Nuotr.: Zuma Press – Scanpix
Nuotr. Zuma Press – Scanpix

Atėnų „Panathinaikos“ (10-1) Graikijos lygoje patyrė pirmąją nesėkmę. Lygos čempionai svečiuose 78:82 (22:15, 15:25, 15:28, 26:14) nusileido Atėnų „Peristeri“ (8-3) ekipai.

Daugiausia pelno: Deshaun Thomas

Trečiojo kėlinio pradžioje „Peristeri“ spurtavo 12:0 ir įgijo dviženklį pranašumą (52:39). Ketvirčio antroje pusėje šeimininkai pabėgo iki 16 taškų persvaros (64:48).

Iki mačo pabaigos likus pusketvirtos minutės Tyrese’as Rice’as įmetė dvitaškį ir „Pao“ priartino iki 4 taškų deficito (71:75), bet šeimininkai pataikė tritaškį.

Likus 25 sekundėms Scoochie Smithas įmetė abi baudas, „Peristeri“ pranašumą padidino iki 7 taškų ir užtikrino pergalę.

„Panathinaikos“ gretose vienas vedlių Nickas Calathes žaidė tik 10 minučių, o per jas taškų nepelnė, bet atliko 3 rezultatyvius perdavimus.

„Peristeri“: Williamas Hatcheris 14, B.J. Blake’as ir Yannickas Moreira po 12, Scoochie Smithas ir Panagiotis Vasilopoulos po 9.

„Panathinaikos“: Ioannis Papapetrou 15 (6 atk. kam.), Tyrese’as Rice’as 13, Deshaunas Thomasas ir Giorgos Papagianis po 9, Wesley Johnsonas 8.