Nuotr.: Zuma Press – Scanpix
Nuotr. Zuma Press – Scanpix

Tel Avivo „Maccabi“ (10-4) krepšininkai Eurolygoje iškovojo ketvirtąją pergalę paeiliui.

15
19
5
83%
5/6

Izraelio klubas antradienio vakarą išvykoje 82:71 (21:21, 10:9, 28:12, 23:29) nugalėjo Sankt Peterburgo „Zenit“ (3-11) komandą.

Po trijų kėlinių „Maccabi“ turėjo net 17 taškų (59:42) persvarą, tačiau lemiamame ketvirtyje šiek tiek sustojo ir varžovams, per pirmuosius tris kėlinius įmetusius 42 taškus, leido pelnyti 29.

Nors ant „Zenit“ atsarginių žaidėjų suolelio standartiškai sėdėjo 12 krepšininkų, „Maccabi“ komandoje buvo registruoti tik 10 žaidėjų, iš kurių 8 pelnė taškus.

Rezultatyviausiai rungtyniavo Tyleris Dorsey, per 23 minutes pelnęs 17 taškų (4/7 dvit., 2/4 trit., 3/4 baud. met.) ir surinkęs 16 naudingumo balų.

„Zenit“: Willas Thomasas 15, Gustavo Ayonas 14, Timas Abromaitis 10, Dmitrijus Chvostovas 9.

„Maccabi“: Tyleris Dorsey 17, Othello Hunteris 15, Elijah Bryantas 12, Angelo Caloiaro ir Yovelis Zoosmanas po 9.