Tel Avivo „Maccabi“ (11-4) Eurolygoje pratęsė savo pergalių seriją iki penkių.

23
7
100%
5/5

Ioannio Sfairopoulo auklėtiniai ketvirtadienio vakarą namuose 88:79 (13:29, 30:17, 22:23, 23:10) parklupdė Atėnų „Panathinaikos“ (9-6) ir įsitvirtino ketvirtojoje turnyrinės lentelės vietoje.

Ši „Maccabi“ pergalė tapo jau aštuntąja iš eilės namų aikštėje ir ji kartu su Madrido „Real“ (9-0) išlieka vienintelėmis namie nesuklupusiomis ekipomis.

Rungtynes geriau pradėjo „Panathinaikos“ ekipa, kuri pirmojo kėlinio pabaigoje po Ioannio Papapetrou dvitaškio ir trijų taiklių Jimmerio Freddeto baudų susikrovė 16 taškų persvarą (27:11).

Visgi antrasis kėlinys priklausė jau šeimininkams, kurie po Quincy Acy dvitaškio, Deni Avdijos tolimo šūvio ir Othello Hunterio puskablio ištirpdė savo deficitą iki 3 taškų (43:46), o ketvirtį laimėjo 30:17.

Trečiajame kėlinyje svečiai išlaikė savo persvarą, netgi buvo ją padidinę iki 10 taškų, tačiau „Maccabi“ po Elijah Bryanto metimo iš vidutinio nuotolio bei Scottie Wilbekino taiklių baudų prieš lemiamą kėlinį sumažino savo atsilikimą iki 4 taškų (65:69).

Ketvirtajame kėlinyje kova vyko taškas į tašką, tačiau, jam įpusėjus „Maccabi“ ekipa surengė spurtą, kai Bryantas pelnė 5 taškus iš eilės, Tyleris Dorsey sėkmingai prasiveržė, o atkarpą šeimininkai laimėjo 10:0 ir pirmavo 84:77.

Kaip paaiškėjo, ši atkarpa buvo lemiama – iš jos svečiams išsikapanoti nepavyko ir „Maccabi“ šventė pergalę namuose.

Nugalėtojų gretose naudingiausias buvo Hunteris, kuris per 29 aikštelėje praleistas minutes pelnė 15 taškų (5/9 dvit., 5/5 baud.), atkovojo 7 kamuolius, atliko 2 rezultatyvius perdavimus, išprovokavo 6 pražangas ir surinko 23 naudingumo balus.

Jam puikiai talkino Wilbekinas, kurio sąskaitoje 23 taškai (2/3 dvit., 4/15 trit., 7/8 baud.), 4 atkovoti kamuoliai, du rezultatyvūs perdavimai ir 22 naudingumo balai.

„Maccabi“: Scottie Wilbekinas 23 (4/15 trit., 22 naud. bal.), Tyleris Dorsey 16 (5 atk. kam., 7 rez. perd., 4 per. kam.), Othello Hunteris 15 (7 atk. kam., 23 naud. bal.), Elijah Bryantas 9 (4 rez. perd.), Quincy Acy 8 (5 atk. kam., 5 blk.).

„Panathinaikos“: DeShaunas Thomasas 24 (9/12 dvit.), Ioannis Papapetrou 17 (4/6 trit.), Nickas Calathesas 8 (4 rez. perd.).