Nuotr.: BasketNews.lt/D.Lukšta
Nuotr. BasketNews.lt/D.Lukšta

Pirėjo „Olympiakos“ (6-9) nesulaikė Lorenzo Browno ir dvigubą Eurolygos savaitę užbaigė pralaimėjimu.

34
32
61%
11/18
67%
6/9

Kęstučio Kemzūros auklėtiniai penktadienio vakarą po permainingos kovos išvykoje 81:88 (21:16, 29:24, 11:20, 20:27) nusileido Belgrado „Crvena Zvezda“ (6-9) ekipai ir susilygino su ja pergalių bei pralaimėjimų santykiu.

Nesulaikomai rungtyniavęs Lorenzo Brownas nugalėtojams per 29 minutes pelnė 34 taškus (11/18 dvit., 2/4 trit., 6/9 baud.), atkovojo 3 kamuolius, atliko 4 rezultatyvius perdavimus, išprovokavo 9 varžovų pražangas, triskart suklydo ir surinko 32 naudingumo balus.

Pirmiesiems atitrūkti pavyko svečiams, kurie antrajame kėlinyje po taiklaus Brandono Paulo dvitaškio įgijo 13 taškų persvarą (48:35).

Visgi trečiajame kėlinyje šeimininkams pavyko sugrįžti į rungtynes. Įpusėjus trečiajam kėliniui, Brownas pelnė 4 taškus iš eilės, Branko Lažičius pataikė abi baudas, o „Crvena Zvezda“ 5 minučių atkarpą laimėjo 17:5 ir prieš ketvirtąjį kėlinį pirmavo 63:61.

Lemiamą spurtą Belgrado klubas surengė iki lemiamo ketvirčio pabaigos rungtyniauti likus 4 minutes: Lažičius ir Jamesas Gistas pataikė po dvitaškį, tritaškį smeigė Brownas ir „Crvena Zvezda“ susikūrė 11 taškų persvarą (85:74).

Per likusį laiką „Olympiakos“ sėkmingo atsako surengti nesugebėjo ir patyrė pralaimėjimą.

„Crvena Zvezda“: Lorenzo Brownas 34 (4 rez. perd., 9 išprov. praž., 32 naud. bal.), Billy Baronas 17 (4/6 trit.), Jamesas Gistas (8 atk. kam.) ir Branko Lažičius po 8.

„Olympiakos“: Brandonas Paulas 21 (5/8 trit.), Nikola Milutinovas 15 (11 atk. kam.), Georgios Printezis 14 (8 atk. kam.), Tayloras Rochestie 7 (5 rez. perd.).

Atrinkti (0) Visi (2)
Brownas
buvo tarp kandidatu i zalgiri kai Riversa pasieme Bet ar olympiakos gal jaute nuovargi idomiai antradieni nukala Chimki siendien jau pralaimi Zvezdai kad ir belgrade