Nuotr.: AP – Scanpix
Nuotr. AP – Scanpix

Jamesas Hardenas ir Russellas Westbrookas kartu surinko net 77 taškus bei pratęsė Hjustono „Rockets“ (20-9) komandos pergalių seriją.

47
39
47%
9/19
89%
8/9

Mike'o D'Antoni vadovaujamas klubas Finikse 139:125 (36:35, 34:30, 36:30, 33:30) susitvarkė su vietos „Suns“ (11-18).

Hjustono ekipa reikalus greitai išsprendė ketvirtajame kėlinyje, kada likus sužaidus dvi minutes svečiai buvo priekyje 115:107. Tuomet Teksaso klubas spurtavo 21:9, per šią atkarpą Hardenas susmeigė keturis tritaškius ir nutiesė savo ekipai kelią į pergalę – 136:116.

Hardenas per 34 minutes sumetė 47 taškus (6/8 dvitaškiai, 9/19 tritaškiai, 8/9 baudos), atliko 7 rezultatyvius perdavimus, sugriebė 6 kamuolius, 5 kartus prasižengė ir 4 sykius suklydo.

Tuo metu Westbrookas nuo savęs pridėjo 30 taškų (10/19 dvitaškiai, 1/2 tritaškiai, 7/9 baudos), išdalijo 10 rezultatyvių perdavimų, atkovojo 4 ir perėmė 2 kamuolius bei prarado 4 kamuolius.

Clinto Capelos sąskaitoje – 14 taškų ir 17 atkovotų kamuolių.

Hjustono ekipa laimėjo 10-ą kartą per paskutiniąsias 13 rungtynių.

„Suns“ dėl ligos nepadėjo ispanas Ricky Rubio, Deandre Aytonas nerungtyniavo dėl čiurnos traumos.

„Suns“: Kelly Oubre 26, Devinas Bookeris 19 (6/16 metimai), Elie Okobo 17, Ty Jerome'as 15, Aronas Baynesas 13 (6/15 metimai), Dario Šaričius ir Frankas Kaminsky – po 10.

„Rockets“: Jamesas Hardenas 47 (9/19 trit.), Russellas Westbrookas 30 (11/21 metimai, 10 rez. perd.), Clintas Capela 14 (17 atk. kam.), Danuelis House'as 11.