Nuotr.: Reuters - Scanpix
Nuotr. Reuters - Scanpix

Luka Dončičius po beveik dviejų savaičių pertraukos sugrįžo ant parketo, o jo atstovaujama Dalaso „Mavericks“ (20-10) Nacionalinės krepšinio asociacijos (NBA) rungtynėse pasiekė pergalę Teksaso derbyje.

24
20
8
63%
5/8

Slovėno vedama „Mavs“ savo aikštėje 102:98 (20:24, 32:23, 27:27, 23:24) privertė pasiduoti San Antonijaus „Spurs“ (12-18) klubą.

Po čiurnos traumos atsigavęs Dončičius buvo arti trigubo dublio – 24 taškai (8/17 dvit., 1/6 trit., 5/8 baud.), 10 atkovotų kamuolių ir 8 rezultatyvūs perdavimai.

Gynėjas paskutinį kartą rungtyniavo gruodžio 14-ąją prieš Majamio „Heat“, tačiau pertrauka be krepšinio jam nesutrukdė sėkmingai pradėti šios nakties rungtynių ir jis jau per pirmąjį ketvirtį surinko 10 taškų.

Šeimininkai ketvirtajame kėlinyje laimėjo atkarpą 20:6 ir likus keturioms minutėms įgijo įtikinamą persvarą – 102:85.

Nepaisant to, jog „Mavericks“ per paskutines keturias minutes taškų nebepelnė, svečiai pakeisti rungtynių likimo nebesugebėjo.

Kristaps Porzingis nugalėtojams per 35 minutes surinko 13 taškų (1/7 dvit., 3/8 trit., 2/4 baud.), atkovojo 8 kamuolius ir atliko 3 rezultatyvius perdavimus.

„Spurs“ gretose rezultatyviausiai žaidęs DeMaras DeRozanas per 35 minutes įmetė 21 tašką (8/15 dvit., 5/6 baud.), atkovojo 5 kamuolius ir atliko 4 rezultatyvius perdavimus.

„Mavericks“: Luka Dončičius 24 (8/17 dvit., 10 atk. kam., 8 rez. perd.), Timas Hardaway 17, Kristaps Porzingis (1/7 dvit., 8 atk. kam.) ir Dorianas Finney-Smithas po 13, Delonas Wrightas 12, Dwightas Powellas 11.

„Spurs“: DeMaras DeRozanas 21 (8/15 dvit.), Rudy Gay 18 (8 atk. kam.), LaMarcusas Aldridge'as 17, Derrickas White'as 10.