Nuotr.: Reuters - Scanpix
Nuotr. Reuters - Scanpix

Portlando „Trail Blazers“ (14-18) Nacionalinės krepšinio asociacijos (NBA) rungtynėse Jutoje panaikino triuškinamą deficitą, tačiau pergalės pasiekti nesugebėjo.

35
32
7
69%
9/13

Damiano Lillardo vedama „Blazers“ išvykoje 115:121 (22:37, 30:25, 24:34, 39:25) nusileido Jutos „Jazz“ (19-12) krepšininkams.

Šeimininkai ketvirtąjį kėlinį pradėjo triuškindami varžovus (96:76), tačiau neišvengė dramatiškos rungtynių baigties.

Likus šiek tiek mažiau nei 5 minutėms iki mačo pabaigos, C.J. McCollumas sumažino „Blazers“ atsilikimą iki minimumo (102:103) ir rungtynių laimėtojas sprendėsi paskutinę minutę.

Lemiamos atakos metu Carmelo Anthony nusprendė imtis iniciatyvos, tačiau jo tritaškis, galėjęs išlyginti rezultatą, likus 22 sekundėms iki mačo pabaigos, tikslo nepasiekė (112:115). Po šio epizodo veteranas neslėpė emocijų apeliuodamas į rungtyių arbitrus, kurie nusprendė nefiksuoti pražangos Rudy Gobertui.

Vėliau puolėjas dar ir užsidirbo pražangą, kai kamuolys nebuvo aikštėje, o tai galutinai pražudė „Blazers“.

Rezultatyviausiai nugalėtojų gretose žaidęs Donovanas Mitchellas per 38 minutes pelnė 35 taškus (9/13 dvit., 3/6 trit., 8/11 baud.), atkovojo 3 kamuolius ir atliko 7 rezultatyvius perdavimus. Gynėjas per antrąją mačo dalį surinko 28 taškus.

Amerikiečiui puikiai talkino Joe Inglesas, surinkęs 26 taškus (4/5 dvit., 6/10 trit.). Australas per 36 minutes taip pat atkovojo 5 kamuolius ir atliko 4 rezultatyvius perdavimus.

Svečių gretose išsiskyręs Lillardas per 37 minutes pasižymėjo 34 taškais (3/8 dvit., 7/13 trit., 7/8 baud.), 4 atkovotais kamuoliais ir 8 rezultatyviais perdavimais.

Mačo herojumi galėjęs tapti Anthony per 37 minutes surinko 12 taškų (4/9 dvit., 1/4 trit., 1/3 baud.) ir atkovojo 7 kamuolius.

„Jazz“: Donovanas Mitchellas 35 (9/13 dvit., 8/11 baud.), Joe Inglesas 26 (6/10 trit.), Bojanas Bogdanovičius ir Rudy Gobertas (7/7 dvit., 15 atk. kam.) po 16.

„Trail Blazers“: Damianas Lillardas 34 (7/13 trit., 7/8 baud., 8 rez. perd.), C.J. McCollumas 25 (7/15 dvit.), Anfernee Simonsas 15, Carmelo Anthony 12, Skalas Labissiere'as 10.