Nuotr.: BNS
Nuotr. BNS

Šį vakarą Eurolygos rungtynės vyko neįprastoje vietoje, mat Kazanės krepšinio rūmuose šeimininkavo Sankt Peterburgo „Zenit“ (4-12) krepšininkai.

26
34
75%
3/4
83%
5/6

Svetimos namų sienos Rusijos ekipai nepadėjo, kuri 58:65 (16:20, 24:17, 7:14, 11:14) nusileido Billy Barono vedamai Belgrado „Crvenai Zvezda“ (7-9) ekipai.

Mačo nugalėtojas sprendėsi pačioje rungtynių pabaigoje. Vladimiras Štimacas pataikė dvitaškį, Jamesas Gistas pelnė taškus su pražanga ir likus dviems minutėms, svečiai įgijo 6 taškų persvarą – 60:54.

Vis tik jau kitoje atakoje Willas Thomasas smeigė tritaškį bei kaip mat sugrąžino „Zenit“ į rungtynes (57:60). Vis tik Lorenzo Brownas atsakė savuoju dvitaškiu, o visai netrukus būtent Baronas smeigė tritaškį, kuris ir nulėmė mačo baigtį – 65:58.

Baronas per 27 minutes pelnė 26 taškus (4/4 dvit., 5/6 trit., 3/4 baudos), atkovojo 3 ir perėmė 1 kamuolį, atliko rezultatyvų perdavimą, kartą suklydo bei surinko 34 naudingumo balus.

23 taškai ir 34 naudingumo balai – geriausi amerikiečio rodikliai Eurolygoje per visą jo karjerą.

„Zenit“: Austinas Hollinsas 14 (3/8 trit.), Willas Thomasas 11, Antonas Ponkrašovas 8.

„Crvena Zvezda“: Billy Baronas 26 (5/6 trit., 34 naud. bal.), Lorenzo Brownas 18 (9/16 dvit., 9 atk. kam.), Jamesas Gistas 7.