„Barcelonos“ (13-3) ekipa Eurolygoje iškovojo penktąją pergalę iš eilės.

33
67%
6/9
15

Svestislavo Pešičiaus auklėtiniai penktadienio vakarą namuose 90:80 (20:12, 20:27, 29:19, 21:22) užtikrintai įveikė Kęstučio Kemzūros treniruojamą Pirėjo „Olympiakos“ (6-10) komandą, kuri suklupo antrąjį kartą paeiliui.

Šeimininkai atitrūko trečiajame kėlinyje, kai Adamas Hanga ir Ante Tomičius pataikė po dvitaškį, Kyle'as Kuricas smeigė tritaškį, o atkarpą „Barca“ laimėjo 14:2 ir susikūrė 13 taškų pranašumą (56:43).

Ketvirtajame kėlinyje sąlygas diktavo taip pat „Barcelona“. Iki jo pabaigos rungtyniauti likus 6 minutes dvitaškį pelnė Brandonas Daviesas, iš toli taikliai metė Kuricas ir šeimininkai įgijo rekordinę 18 taškų persvarą (78:60), kurios per likusį laiką neišbarstė.

Buvęs žalgirietis Daviesas ant parketo praleido 15 minučių, per kurias pelnė 6 taškus (2/5 dvit., 2/2 baud.), atkovojo 3 kamuolius, kartą suklydo ir surinko 6 naudingumo balus.

Naudingiausiai nugalėtojų gretose rungtyniavo Nikola Mirotičius, kuris per 26 minutes pelnė 21 tašką (6/9 dvit., 2/5 trit., 3/3 baud.), atkovojo 15 kamuolių, atliko 2 rezultatyvius perdavimus, vieną kamuolį perėmė, dukart suklydo ir iš viso surinko 33 naudingumo balus.

15 kamuolių atkovojęs Mirotičius pagerino savo asmeninį karjeros Eurolygoje rekordą. Prieš tai juodkalniečio rekordas buvo 14.

„Barcelona“: Nikola Mirotičius 21 (15 atk. kam., 33 naud. bal.), Kyle'as Kuricas 18, Adamas Hanga 14 (3 per. kam.), Malcolmas Delaney 11 (4 rez. perd.), Cory Higginsas 9 (4 rez. perd.).

„Olympiakos“: Willie Reedas 15, Kostas Papanikolaou ir Aleksandras Vezenkovas po 14.