Nuotr.: fiba.basketball
Nuotr. fiba.basketball

Pergalių seriją Turkijos čempionate pratęsė būsimi Vilniaus „Ryto“ varžovai antrajame Europos taurės etape Stambulo „Galatasaray“ (11-4) krepšininkai.

Daugiausia pelno: Aaron Harrison

Namuose žaidęs Stambulo klubas 96:84 (28:19, 27:18, 17:26, 24:21) įveikė Šarūno Vasiliausko atatovaujamą „Gaziantep“ (5-10) ir iškovojo penktąją pergalę paeiliui.

Ketvirtąją nesėkmę iš eilės patyrusiam „Gaziantep“ klubui Vasiliauskas per 24 minutes pelnė 7 taškus (2/2 dvit., 1/4 trit.), atliko 4 rezultatyvius perdavimus, 3 sykius suklydo ir surinko 8 naudingumo balus.

Nugalėtojus į priekį vedė Malikas Harrisonas. Snaiperis per 29 minutes pelnė 18 taškų (6/13 dvit., 2/3 trit.) ir atliko 5 rezultatyvius perdavimus.

„Rytas“ ir „Galatasaray“ Europos taurėje susitiks sausio 15-ąją.

„Galatasaray“: Malikas Harrisonas 18 (6/13 dvit., 5 rez. perd.), Huseyinas Koksalis 17, Alexanderis Poythressas 14 (8 atk. kam.), Hassanas Gokalpas 10.

„Gaziantep“: Stevanas Jelovacas 22 (4/4 trit.), Jasonas Richas 21, Ivanas Buva 11.