Nuotr.: L. Šilkaitis
Nuotr. L. Šilkaitis

Mantas Ruikis sužaidė karjeros rungtynes VIKINGLOTTO-NKL pirmenybėse, o jo tolimas metimas paskutinėmis sekundėmis padovanojo pergalę „Gargždams“ (9-14).

35
35
55%
11/20
80%
4/5

Turnyrinės lentelės kaimynų dvikovoje gargždiškiai išvykoje 86:84 (16:19, 30:21, 22:19, 18:25) palaužė Mažeikių „Erelius“ (9-14).

Rungtynių likimas sprenmdėsi paskutinę minutę, kai prieš prasidedant jai Rokas Stankevičius tolimu metimu išvedė šeimininkus į priekį – 84:83.

Lemiamą žodį dvikovoje tarė iki tol siautėjęs Ruikis, pataikęs tolimą metimą iki rungtynių pabaigos likus 8 sekundėms – 86:84.

Justas Nausėdas turėjo galimybę persverti rezultatą, tačiau jo mestas tritaškis paskutinę sekundę tikslo nepasiekė.

Nugalėtojams 35 taškus (11/20 dvit., 3/5 trit., 4/5 baud.) ir 35 naudingumo balus surinkęs Ruikis užfiksavo karjeros rekordus. Veteranas per 33 minutes dar spėjo atkovoti 8 kamuolius.

Šeimininkams 22 taškus (5/12 dvit., 2/5 trit., 6/6 baud.) pelnė, 6 kamuolius atkovojo ir 18 naudingumo balų surinko Rokas Stankevičius.

„Ereliai“: Rokas Stankevičius 22 (5/12 dvit.), Jameelas Tayloras 19 (6/11 dvit., 8 atk. kam., 27 naud. bal.), Justas Nausėdas 17 (8 atk. kam.), Christianas Noblesas 10.

„Gargždai“: Mantas Ruikis 35 (11/20 dvit., 8 atk. kam., 35 naud. bal.), Ernestas Jonkus 21 (7 rez. perd., 23 naud. bal.), Rimantas Daunys 9 (9 atk. kam.).