Nuotr.: Facebook
Nuotr. Facebook

Neįtikėtinos rungtynės užfiksuotos Regionų krepšinio lygoje (RKL), kur nugalėtoją išsiaiškinti prireikė 65 minučių kovos.

Vilniaus „Ekinstos“ salėje vykusiose rungtynėse penkių pratęsimų pareikalavusiame trileryje „Kretingos“ (10-5) krepšininkai 130:125 (19:19, 29:22, 7:28, 26:12, 49:44) palaužė šeimininkų „Rivilė-Stekas“ (7-8) ekipą.

Įdomu, jog kretingiškiai ketvirtajame kėlinyje panaikino 14 taškų deficitą, nepaisant to, jog Vilniuje rungtyniavo aštuoniese, o trys iš jų pasirodymą baigė anksčiau laiko dėl išnaudoto pražangų limito.

Nugalėtojų ekipoje keturi krepšininkai rungtyniavo daugiau nei 55 minutes, o daugiausiai iš jų žaidęs Rokas Šimkevičius ant parketo išbuvo 59 minutes ir 22 sekundes.

Būtent Šimkevičius buvo rezultatyviausias „Kretingos“ gretose – 37 taškai (10/19 dvit., 2/12 trit., 11/13 baud.). Taip pat jis atkovojo 10 kamuolių, atliko 7 rezultatyvius perdavimus ir surinko 32 naudingumo balus.

58 minutes „Kretingos“ ekipoje rungtyniavęs Domininkas Matutis surinko 33 taškus (3/6 dvit., 5/11 trit., 12/14 baud.) ir 35 naudingumo balus. Snaiperis buvo arti trigubo dublio – 9 atkovoti kamuoliai ir 10 rezultatyvių perdavimų.

Vilniečių ekipoje trys krepšininkai rungtyniavo daugiau nei 49 minutes, o daugiausiai iš jų žaidęs (51 min. 44 sek.) Vytautas Saulis pelnė 37 taškus (11/15 dvit., 3/10 trit., 6/11 baud.), atkovojo 7 kamuolius ir surinko 33 naudingumo balus.

„Stekas-Rivilė“: Vytautas Saulis 37 (11/15 dvit., 3/10 trit., 33 naud. bal., 52 min.), Lukas Pivoriūnas ir Vaidotas Jatulevičius (40 min.) po 16, Paulius Joneliūnas 13 (9 atk. kam., 8 kld., 50 min.), Laurynas Jacevičius ir Martynas Rakauskas po 11.

„Kretinga“: Rokas Šimkevičius 37 (10/19 dvit., 2/12 trit., 11/13 baud., 10 atk. kam., 7 rez. perd., 32 naud. bal., 59 min.), Domininkas Matutis 33 (12/14 baud., 9 atk. kam., 10 rez. perd., 7 kld., 35 naud. bal., 58 min.), Linas Jonuška 20 (3/12 trit., 59 min.), Tadas Maželis 15, Rytis Zabita 12 (18 atk. kam., 33 naud. bal., 56 min.).