Nuotr.: BNS
Nuotr. BNS

Utenos „Juventus“ komanda (9-8) pataikė šešis tolimus metimus per paskutinį kėlinį ir taip „Betsafe–LKL“ pirmenybėse svečiuose 84:72 (22:21, 14:22, 19:17, 29:12) palaužė Pasvalio „Pieno žvaigždžių“ (5-12) ekipą.

„Pieno žvaigždės“ didžiąją mačo dalį turėjo trapų pranašumą, kuris trečiame kėlinyje buvo pasiekęs 9 taškus – 49:40. Nors baudų metimus „Juventus“ išnaudojo ne visus, deficitas po truputį mažėjo ir ketvirto kėlinio pradžioje siekė vos tašką – 59:60.

Kelių tritaškių dėka uteniškiai perėmė iniciatyvą (73:66), o dar vienas Igno Vaitkaus metimas iš toli skirtumą pavertė jau dviženkliu – 78:68. Galiausiai pergalę įtvirtino Mariaus Runkausko trečiasis tolimas šūvis.

Gediminas Petrauskas neliko patenkintas Johno Gillono sprendimais ir jį pats išsiuntė į rūbinę, dar likus žaisti 7 minutes. Tiesa, prabėgus kiek daugiau nei 2 minutėms legionierių treneris vėl grąžino ant suolo.

Nuo gruodžio 1 dienos „Juventus“ ekipa laimi penktą mačą iš šešių – nusileido tik Kauno „Žalgiriui“.

Utenos komandai 16 taškų pridėjo Gytis Radzevičius (2/2 trit.), 15 – Vytautas Šulskis (3/6 trit.), po 13 – Runkauskas (3/6 trit.) ir Vaitkus (3/8 trit.), 12 – Žygimantas Skučas.

„Pieno žvaigždėms“ 16 taškų pelnė Miha Lapornikas (5 rez. perd.), po 13 – Paulius Petrilevičius bei Malcolmas Grantas.