Nuotr.: AP – Scanpix
Nuotr. AP – Scanpix

Netikėtai lengvą pergalę Nacionalinėje krepšinio asociacijoje iškovojo San Antonijaus „Spurs“ (15-20) komanda. Greggo Popovichiaus treniruojama kariauna namie 126:104 (27:22, 38:30, 26:29, 35:23) susitvarkė su lygos lydere Milvokio „Bucks“ (32-6).

25
25
7
71%
10/14

„Spurs“ pataikė 19 tritaškių iš 35 (54 proc.) ir pasiekė savo sezono rekordą, o tai padėjo nutraukti „Bucks“ penkių pergalių seriją.

Patrickas Millsas įmetė 6 tritaškius iš 10, 3 tritaškius pridėjo Dejounte Murray, po du – LaMarcusas Aldridge’as, Trey Lylesas ir Rudy Gay.

„Tai pridės daug pasitikėjimo. Mums tai leidžia tikėti, kad galime kautis su geriausiomis lygos komandomis“, – po pergalės sakė DeMaras DeRozanas.

San Antonijaus klubas privertė „Bucks“ patirti nesėkmę didžiausiu skirtumu šį sezoną.

Pralaimėjusiems Giannis Antetokounmpo per 34 minutes įmetė 24 taškus (10/17 dvit., 0/5 trit., 4/4 baudos), atkovojo 12 kamuolių, atliko 8 rezultatyvius perdavimus ir perėmė tris kamuolius.

Ketvirtojo kėlinio pradžioje „Spurs“ pirmavo tik 8 taškais, tačiau tuomet spurtavo 9:1 ir pabėgo 16 taškų pranašumu. Per likusį laiką „Spurs“ dar labiau padidino savo pranašumą.

„Spurs“: DeMaras DeRozanas 25 (10/14 dvit., 7 rez. perd.), Patrickas Millsas 21 (6/10 trit.), Rudy Gay (8 atk. kam.) ir LaMarcusas Aldridge’as po 17, Dejounte Murray 13 (9 atk. kam.).

„Bucks“: Giannis Antetokounmpo 24 (0/5 trit., 12 atk. kam., 8 rez. perd.), Donte DiVincenzo 16, George’as Hillas (3/4 trit.) ir Khrisas Middletonas po 15, Wesley Matthewsas 12 (4/6 trit.).