Nuotr.: AFP-Scanpix
Nuotr. AFP-Scanpix

Giannis Antetokounmpo ir vėl buvo sunkiai įmenama mįslė varžovams, o jo vedami Milvokio „Bucks“ (33-6) šventė dar vieną pergalę.

30
26
12
64%
9/14

Mike‘o Budenholzerio auklėtiniai svečiuose 107:98 (19:19, 28:20, 34:33, 26:26) pranoko „Golden State Warriors“ (9-29).

Antetokounmpo per 32 minutes pelnė 30 taškų (9/14 dvit., 1/7 trit., 9/13 baudos), atkovojo 12 ir perėmė 1 kamuolį, atliko 4 rezultatyvius perdavimus bei 3 sykius suklydo.

Ketvirtojo kėlinio pradžioje „Warriors“ deficitas tesiekė 5 taškus (76:81), tačiau būtent tuomet smogė „Bucks“.

Kyle‘as Korveris pataikė iš toli, Antetokounmpo pridėjo taškus su pražanga, visai netrukus įkrovė iš viršaus, o „Bucks“ spurtavo 10:2 bei įgijo dviženklį pranašumą (91:78), kurio pakako iki pat susitikimo pabaigos.

Milvokio krepšininkams kojos nepakišo ir prastas tritaškių taiklumas: tikslą pasiekė 9 tolimi metimai iš 41 (22 proc.). „Warriors“ šiame mače realizavo 40 proc. tritaškių (15/38).

„Warriors“: Alecas Burksas 19 (3/5 trit.), Damionas Lee (4/8 trit.) ir Glennas Robinsonas po 15.

„Bucks“: Giannis Antetokounmpo 30 (9/14 dvit., 1/7 trit., 12 atk. kam.), Khrisas Middletonas 21 (3/8 trit.), Ericas Bledsoe 16 (4/7 dvit.), Brookas Lopezas 12 (2/6 trit.).