Nuotr.: AP – Scanpix
Nuotr. AP – Scanpix

Vieno lyderių Karlo Anthony-Townso maždaug mėnesiui netekusi Minesotos „Timberwolves“ (15-22) savo tvirtovėje sustabdė Portlando „Trail Blazers“ (16-23) traukinį.

23
23
8
64%
7/11

Andrew Wigginsas įmetė 23 taškus, Gorgui Diengas pelnė 12 taškų ir atkovojo 10 kamuolių bei „Wolves“ namie šventė pergalę 116:102 (28:34, 31:13, 41:27, 16:28).

Antrajame ketvirtyje varžovų gynybos spąstuose strigę „Blazers“ krepšininkai iš žaidimo pataikė vos 6 metimus iš 22 ir surinko 13 taškų. Tokių problemų neturėję šeimininkai įsirašė 31 tašką, o trečiajame kėlinyje surinko 41.

Apskritai svečiai iš žaidimo realizavo 36 proc. metimų (35 iš 96).

Carmelo Anthony per 24 minutes pataikė 3 metimus iš 10 ir surinko 8 taškus. Jo sąskaitoje – -1 naudingumo balas (antras prasčiausias sezono rezultatas). Kentas Bazemore'as prametė visus 8 metimus, po 3 kartus suklydo ir prasižengė bei užfiksavo -3 balų naudingumą.

Damianas Lillardas Portlando komandoje atliko 8 iš 14 visų rezultatyvių perdavimų.

Hassanas Whiteside'as užfiksavo dvigubą dublį: 15 taškų ir 14 atkovotų kamuolių.

„Timberwolves“ trečiajame ketvirtyje pabėgus per 27 taškus (88:61), Ryanas Saundersas ketvirtajame kėlinyje rėmėsi atsarginiais krepšininkais.

„Timberwolves“: Andrew Wigginsas 23 (8 rez. perd.), Robertas Covingtonas 15, Gorgui Diengas (10 atk. kam.), Jarettas Culveris ir Jeffas Teague – po 12, Keita Batesas-Diopas 11.

„Trail Blazers“: Damianas Lillardas 20 (8 rez. perd.), Hassanas Whiteside'as (14 atk. kam.) ir C.J. McCollumas – po 15, Gary Trentas 13.